Як вони це зробили: Нідерланди - перша у світі країна без жодної безпритульної собаки

Нідерланди стали першою у світі країною, де немає безпритульних собак. Про це розповіли в ефірі "Сніданку з 1+1".

"В Нідерландах собаку, яку підібрали на вулиці, ніколи не випустять. Відловили, стерилізували-вакцинували, помістили в притулок і шукають їй хазяїна", - розповідає президент Київського товариства захисту тварин Ася Серпінська.Завдяки такій програмі родину знайшли вже понад мільйон песиків. А якщо там знову помітять самотню собаку - її хазяїна знайдуть, оштрафують до 15 тисяч євро і навіть можуть посадити за грати. В Україні ж  – ніякої відповідальності.

"На сьогоднішній день ми не маємо загального обліку тварин, і по суті власник може в будь-який момент коли йому не сподобалась тварина викинути її на вулицю", - каже зоозахисник Олександр Тодорчук.Саме через людей і з'явилися безпритульні тварини, але зробити як у Нідерландах, зовсім не складно.

"Це тривалий процес. Питання полягає в тому, чи буде на це політична воля і чи захоче центральна влада, місцева влада вирішувати це питання", - пояснює Тодорчук.

Зоозахисник переконаний, що посилення відповідальності та чималі штрафи - і на вулицях поменшає безпритульних собак.Нагадаємо, 10 червня повідомлялося, як вберегти улюбленця від теплового удару у спеку.

Читать польностью: https://tsn.ua/svit/yak-voni-ce-zrobili-...

Самые важные новости дня с facebook & twitter