Збірна України виграла Чемпіонат світу-2019

Ми – чемпіони! Збірна України U-20 виграла історичний для себе Чемпіонат світу!

У фіналі ЧС-2019 серед гравців до 20 років "синьо-жовті" перемогли команду Південної Кореї з рахунком 3:1.

Матч розпочався не за українським сценарієм. Уже на 5-й хвилині суперник отримав право пробити пенальті. В одному з моментів Безкоровайний збив опонента на газон. На телевізійному повторі чітко видно, що фол був до штрафного майданчика, але арбітр після перегляду відеоповторів (VAR) вказав на 11-метрову позначку. Лі Кан Ін взявся за виконання пенальті і перехитрив Андрія Луніна.

Після пропущеного м’яча українці перевели дух і методично розпочали зламувати організовану оборону суперника.

На 35-й хвилині це принесло свої плоди. Владислав Супряга зреагував на відскок у чужому штрафному і ударом з носка відправив м’яч точно в кут корейських воріт - 1:1. Це перший гол Супряги на нинішньому мундіалі.

Наша збірна продовжила чинити тиск на ворота суперника, але відзначитися ще раз до перерви не вдалося.

На другий тайм команда Олександра Петракова вийшла не менш зарядженою і на 53-й хвилині повела в рахунку.  Дубль оформив форвард "Динамо" Владислав Супряга - нападник впевнено реалізував вихід один-на-один після розрізної передачі від Єфима Коноплі.

Пропустивши вдруге, корейці кинулися відіграватися і створили декілька небезпечних моментів біля воріт Андрія Луніна. На 71-й хвилині український голкіпер створив суперсейв після подачі з кутового. У фантастичному стрибку Лунін перевів м’яч у каркас воріт після удару головою з декількох метрів.

Збірна Кореї до останнього атакувала на ворота "синьо-жовтих", аж поки Георгій Цитаїшвілі не забив третій м'яч збірної України у цій грі. Вінгер виконав прекрасний сольний прохід лівим флангом і бездоганно поклав м'яч у дальній кут воріт - 3:1! Ми чемпіони світу з футболу!!!