"Ми зробимо їх ще раз". Зеленський взяв участь у з’їзді партії "Слуга народу"

На з’їзд партії "Слуга народу", який відбувається 7 червня у Ботанічному саду, завітав президент України Володимир Зеленський. 

Він заявив, що під час з’їзду представлять першу сотню у списку партії "Слуга народу". "Логіка формування списку така. До нього увійшли не наші експерти з економіки, фінансів, безпеки, оборони, судової системи, медицини, освіти, децентралізації, народовладдя, інфрастуктури, правоохоронних органів. Це обличчя нашої команди з регіонів. У нашій партії будуть представлені люди з усіх куточків країни. Це люди, які потрапили до списку через онлайн-відбір. Вони доводять, що в Україні можна чогось досягти без з’язків, без грошей і впливових родичів", - сказав Зеленський.За його словами, хтось з людей потрапить до списку, а хтось буде балотуватися по мажоритарних округах. "Вони не йдуть у парламент заради недоторканності, би ми її відмінимо. Вони не йдуть відбувати номер, бо за кнопкодавство ми позбавлятимемо мандату. Вони не йдуть заради збагачення, бо за це ми будемо саджати", - наголосив президент.

За його словами, 21 квітня українці зробили перший крок до змін. "Ми зробимо це разом. Ми зробимо їх ще раз", - сказав він.Нагадаємо, 27 травня відбулась офіційна презентація партії "Слуга народу". Очолив її речник штабу Зеленського Дмитро Разумков. Там розповіли, що кандидатів у депутати обиратимуть за тристоронньою системою.  

Читать польностью: https://tsn.ua/politika/mi-zrobimo-yih-s...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

На одному з вокзалів Луганщини поліцейські виявили у чоловіка бойову зброю 0 0 0
"Всех опережает Россия": Путина уличили в новой холодной войне за богатства 0 0 0
Cклали рейтинг найпрекрасніших карпатських вершин 0 0 0
Маск придумал, как в 15 раз сократить электропроводку в Tesla 0 0 0
Трамп заветував резолюцію Конгресу про блокування продажу зброї Саудівській Аравії 0 0 0
Ізраїльський нападник та двоє українців поповнили склад "Карпат" 0 0 0
Клуб із Запоріжжя змінив "Арсенал" в Першій лізі України 0 0 0
Алла Горська 0 0 0
Алла Горська 0 0 0
Есть контакт. Когда электромобили станут "народными машинами" в Украине 0 0 0