Партія "Слуга народу" впритул наблизилась до 50%, "відкусивши" відсотки у всіх - "Рейтинг"

Лідером електоральних симпатій серед політичних сил є партія "Слуга народу", яку очолює Дмитро Разумков, - її готові підтримати 48,2% тих, хто має намір голосувати і визначився з симпатіями.

Про це йдеться у соціологічному опитуванні групи "Рейтинг", яке було проведено 29 травня - 3 червня.Також долають прохідний бар’єр "Опозиційна платформа – За життя" (10,7%), "Європейська Солідарність" (7,8%), "Батьківщина" (6,9%) та партія "Голос" (5,6%).

Партію "Сила і честь" Ігоря Смешка готові підтримати 4,3%, "Громадянську позицію" – 3,0%, "Радикальну партію" – 2,4%. Рейтинг інших політичних сил – менше 2%.

Антирейтинг партій очолює "Європейська Солідарність". За неї за жодних обставин не проголосували б 52% виборців.47% опитаних зазначили що головним мотивом, яким вони будуть керуватися при виборі політичної сили під час голосування, буде здатність партії принести зміни в країні. Ще 30% сказали, що голосуватимуть, виходячи із здатності політичної сили навести лад у країні. Кожен п’ятий сказав, що мотивується тим, що у політичній силі є багато нових облич, або ж її представники здатні побороти корупцію. Для 14-15% головними мотивами є те, що партія виступає за соціальну справедливість та має сильного лідера.


Опитування було проведене серед населення України від 18 років і старше. Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіонами і типом поселення.
Вибіркова сукупність: 2 000 респондентів.
Особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face).
Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,2%.
Терміни проведення дослідження: 29 травня – 3 червня 2019 р


Нагадаємо, в опитуванні центру "Соціальний моніторинг", Українського інституту соціальних досліджень ім. Яременка та Соціологічної групи "Рейтинг", що проводилося від 30 квітня до 10 травня, за партію "Слуга народа" готові були проголосувати 39,9% виборців, за "Опозиційну платформу – За життя" - 10,9%, за БПП "Солідарність" - 10,6%, а за "Батьківщину" - 9,1%.

Також до парламенту мали шанси пройти партія "Честь і сила" Ігоря Смешка (5,1%) та партія "Громадянська позиція" Анатолія Гриценка (5%). За партію Святослава Вакарчука готові віддати свої голоси лише 0,9% тих, хто визначився, однак варто зазначити, що опитування проводилось до його оголошення про створення партії "Голос" та похід на вибори.

Читать польностью: https://tsn.ua/ukrayina/partiya-sluga-na...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

У США прощаються з серіалом "Теорія великого вибуху", який тривав 12 років 0 0 0
В Британии заявили о провале переговоров по Brexit 0 0 0
ЛУАЗ-969 "Волынь" коллекционный | История Автопрома СССР – Масштабные модели Зенкевич Про автомобили 0 0 0
Дональд Трамп хочет отменить лотерею «зеленых карт» 0 0 0
Экс-мэр Лондона Джонсон имеет больше всего шансов заменить Мэй на посту премьера — опрос 0 0 0
Заява США до річниці депортації: Кримські татари — знову жертви репресій Кремля 0 0 0
Віце-канцлеру Австрії перед виборами пропонували російські гроші - Spiegel 0 0 0
Екс-мер Лондона Джонсон має найбільше шансів замінити Мей на посаді прем'єра - опитування 0 0 0
В Австрии требуют отставки вице-канцлера из-за сговора с россиянами 0 0 0
Есть контакт. Когда электромобили станут "народными машинами" в Украине 0 0 0