Тріснуло вже третє: заміна скла на мосту у Києві буде безкоштовною

У Києві на пішохідно-велосипедному мості, який днями урочисто відкрив мер столиці Віталій Кличко, почали заміняти третє розбите скло. Стрім з місця події вів ТСН.live на сторінці у соцмережі Facebook.Поки що ремонтники зняли пошкоджене скло.Під час робіт на мосту був присутній начальник дільниці фірми “Контракт 61”, яка встановлювала скло, Руслан Кабула. За його словами, постраждав тільки верхній шар скла, який є захисним.“На перший погляд, я бачу епіцентр удару. Я думаю, що це був якийсь механічний удар”, - заявив він.Журналісти запитали, хто оплачує заміну скла. “Це гарантійне скло. Заміну скла бере на себе компанія”, - відповів Кабула.

На запитанння, чи взагалі безпечний цей міст, він не зміг відповісти, бо він “відповідає тільки за скло”. “Трінуло скло, яке мало пройти випробування на удари, на подряпини. Те скло, яке утримує загальне навантаження, не ушкоджене”, - уточнив представник компанії.Варто зазначити, що коли ремонтники зняли верхнє скло, під ним виявилася вода. Кабула не зміг відповісти, як вона там опинилася.Раніше повідомлялося, що ремонтники взялися відновлювати скляне покриття на пішохідно-велосипедному мості у Києві.

Як відомо, у суботу, 25 травня, міський голова Києва Віталій Кличко урочисто відкрив новий пішохідно-велосипедний міст у столиці. Відкриття присвятили святкуванню Дня Києва. Вже наступного дня стало відомо, що на оглядовому майданчику нового пішохідно-велосипедного моста тріснуло скло.

Згодом з'ясувалося, що пошкоджене лише верхнє, захисне, покриття, а гартоване основне скло не постраждало. Міська влада пообіцяла усунути пошкодження за добу.

Читать польностью: https://tsn.ua/kyiv/trislo-vzhe-tretye-z...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Перегляд мультиків під час їжі: які проблеми можуть з'явитися у дітей 0 0 0
На Донбассе боевики нарушили перемирие, ранен военный 0 0 0
Успех Реброва, наказание Месси, замена Арсеналу-Киев. Главные новости за 24 июля 0 0 0
Хто ж переміг: народ, «слуги» чи олігархи? 0 0 0
На другой стороне Вселенной. 0 0 0
Україна готує проти Росії новий пакет санкцій 0 0 0
Трамп отменил запрет на продажу оружия Саудовской Аравии 0 0 0
Лучший маршрут для автопутешествия по США. ФОТО 0 0 0
Трамп заветував резолюцію Конгресу про блокування продажу зброї Саудівській Аравії 0 0 0
Алла Горська 0 0 0