Медведчук заявив, що більше не займатиметься перемовинами щодо Донбасу

Один із лідерів "Опозиційної платформи – За життя" та кум російського президента Віктор Медведчук заявив, що не буде займатися перемовинами щодо Донбасу за президентства Володимира Зеленського.

Про це він заявив у коментарі російському виданню "Взгляд"."На мій превеликий жаль, я не бачу сенсу представляти інтереси команди Зеленського як нової влади не тільки тому, що наша партія перебуває до нього в опозиції від моменту його обрання. Я не можу представляти інтереси нової влади в переговорах з Росією з урахуванням позиції пана Зеленського за такими принциповими для мене питаннями, які я відстоював і буду відстоювати. А саме: я виступаю за мир на Донбасі, за повернення людей, що живуть на непідконтрольних територіях. Я виступаю за повернення Донбасу до України, а України - на Донбас. Позиція пана Зеленського, яку він сформулював, повністю суперечить моєму мирному плану, який передбачає автономію для цих територій", - повідомив Медведчук.

Окрім цього, він підкреслив, що підтримує амністію для бойовиків та особливий статус Донбасу у складі України, однак Зеленський має зовсім іншу позицію."Він стверджує, що із спільного між Україною і Росією залишився лише кордон. Я категоричний противник подібного погляду, оскільки вважаю, що нас, не пана Зеленського і його команду, а нас - українців і росіян об'єднує тисячолітня історія, слов'янські корені, православна віра і спільна перемога у Великій Вітчизняній війні, нас об'єднують мільйони родичів, що живуть в обох країнах", - зазначив Медведчук.

Нагадаємо, ввечері 23 травня голова Адміністрації президента України Андрій Богдан заявив, що команда Зеленського не бачить Медведчука представником зі свого боку на перемовинах з Росією.

Читать польностью: https://tsn.ua/politika/medvedchuk-zayav...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Північна Корея запустила дві ракети 0 0 0
"Мінськ" виконати неможливо - Сергій Гармаш 0 0 0
В РФ не принимали решений по возвращению военнопленных моряков – Москалькова 0 0 0
Миссия ВКУ заметила на выборах нарушения, «вызванные ужасной гибридной агрессией» РФ 0 0 0
Boeing заявив про рекордні збитки після катастроф літаків 737 MAX 0 0 0
Білоруського дипломата прооперували після нападу в Туреччині 0 0 0
В Перу проснулся вулкан: объявлена эвакуация населения 0 0 0
В МЗС Туреччини заявили, що напад на білоруського дипломата не політичний 0 0 0
Алла Горська 0 0 0
Алла Горська 0 0 0