Відома журналістка Яніна Соколова зізналася, що здолала рак

Поплуярная журналістка, ведуча та блогерка Яніна Соколова на своїй сторінці у Facebook зізналася, що хвора на рак.  

До свого посту вона прикріпила свій портрет:  "Ні, це не монтаж. Саме так я виглядаю зараз. Сім місяців тому я дізналася, що у мене рак. За 7 місяців я його поборола".

Соколова додала, що поки суспільство обговорювало її скандальний ефір зі співачкою Анастасією Приходько, вона лежала у реанімаційному відділенні.

"За цей час я пережила 30 променевих терапій і чотири курси хіміотерапіі, як наслідок, я втратила волосся, брови, вії, у мені мінус пару органів, але величезна любов у серці", - додала вона.

Журналістка відзначила, що попри хворобу не припиняла працювати і продовжувала знімати свої програми, проводити конференції та телевізійні курси, видала книжку, зіграла у кіна та театрі та спродюсувала фільм. На її думку, українське суспільство не готове співіснувати з онкохворими, а держава не завжди надає їм необхідну допомогу."За статистикою в Україні 1 мільйон хворих на рак. Я повторю ще раз: 1 мільйон! Тобто приблизно кожен 42 в Україні хворіє на цю жахливу бацилу (…)  Мені 35. І я хочу наступну частину свого публічного і непублічного життя присвятити темі, яка поглинула мене зсередини. Я хочу допомогти українцям, хворим на рак, полегшити життя і бути…щасливими. Навіть у цей кепський період", - йдеться у повідомленні Соколової.Тому вона разом зі своєю командою вирішила створити мультимедійний проект "Я, Ніна", який зможе допомогти іншим людям, які мають онкологічні захворювання.

Читать польностью: https://tsn.ua/ukrayina/vidoma-zhurnalis...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

"Мінськ" виконати неможливо - Сергій Гармаш 0 0 0
Стали відомими перші подробиці бою-реваншу між Джошуа і Руїсом 0 0 0
В МЗС Туреччини заявили, що напад на білоруського дипломата не політичний 0 0 0
Оголошено лонг-лист Букерівської премії 0 0 0
Світ прийшов до потреби регулювання інтернету – Померанцев 0 0 0
Cклали рейтинг найпрекрасніших карпатських вершин 0 0 0
Трамп заветував резолюцію Конгресу про блокування продажу зброї Саудівській Аравії 0 0 0
На Буковині на кордоні виявили контрабанду балонів з холодоагентом 0 0 0
Алла Горська 0 0 0
Алла Горська 0 0 0