Тимошенко закликала створити нову коаліцію під Зеленського

Верховну Раду України потрібно розпустити і створити нову коаліцію та новий уряд.

Про це заявила лідер фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко під час виступу з трибуни у парламенті.

"Якщо стане по-старому, то не треба ображатися, що ті самі 73% людей хочуть розпуску парламенту. Або парламент стане частиною змін і частиною руху вперед, або цей парламент не має права на життя. Ми закликаємо до консультацій усі фракції для створення абсолютно нової коаліції, нового уряду і Національної комісії з розслідування корупції на найвищому посадовому рівні, починаючи від (чинного президента Петра – ред.) Порошенка та його оточення і закінчуючи усіма іншими", - наголосила вона.

За словами політика, нині стоїть питання, чи буде парламент "гирями на тих можливих змінах, яких очікують люди".

"Чи буде далі проводити лобістські закони, чи стане поряд із президентом, якого обрали, лише для того, щоби змінити уряд на базі нової коаліції і створити план змін, які потрібно негайно проводити в країні", - зазначила вона.

Окрім цього Тимошенко запевнила, що "Батьківщина" голосуватиме за усі дати проведення інавгурації обраного президента Володимира Зеленського.

"Чим швидше, тим краще. Наша команда буде голосувати за всі дати: 19, 20, 21, 28, 1 - для того, щоб якомога швидше інавгурацію провести", - додала лідерка "Батьківщини".
Нагадаємо, станом на 14 травня у Верховній Раді було зареєстровано сім постанов щодо інавгурації Зеленського. Нардеп Олександр Сугоняко зареєстрував проект постанови про проведення складання присяги 1 червня. Згодом цей проект було відкликано.

Народний депутат України Віктор Балога запропонував провести інавгурацію 19 травня, до цього таку ж постанову зареєстрував народний депутат Сергій Міщенко. Однак після цього нардеп Віталій Купрій пропонував перенести дату інавгурації на 20 травня, адже 19 - День пам'яті жертв політичних репресій. Також Купрій запропонував і ще одну дату – 26 травня.

Своєю чергою, народний депутат з фракції "Блоку Петра Порошенка", голова Соціал-демократичної партії Сергій Каплін своєю постановою пропонує, щоб Зеленський складав присягу двічі: 19 травня у стінах парламенту і 3 червня на НСК "Олімпійський". Ще однією постановою від нардепа Володимира Куренного інавгурацію пропонують провести 17 травня.

Читать польностью: https://tsn.ua/politika/timoshenko-zakli...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

«Це удар під дих»: у Зеленського відреагували на законопроект Сироїд 0 0 0
Коцюбинський став говорити українською "в гарячці" 0 0 0
"Головним аргументом у прийнятті рішень стають гроші та зв'язки" 0 0 0
Як підтримати вогонь у стосунках 0 0 0
Суди спробують відкатати назад п'ять років української історії 0 0 0
"Зеленський звик до всенародної любові. Найскладніше буде звикнути до ненависті" 0 0 0
США ввели санкції проти глави уряду Чечні 0 0 0
Єльченко зробив потужну заяву щодо російської агресії і закликав до нових санкцій 0 0 0
Як швидко можуть роздати російські паспорти на Донбасі і які наслідки матиме цей процес 0 0 0
Заважав дивитись дебати Зеленського і Порошенка: в Росії жінка зарізала чоловіка 0 0 0