У Зеленського переглянуть останні призначення Порошенка та перезапустять набір до Верховного суду

Призначені чинним президентом України Петром Порошенком в останні тижні його перебування на посаді чиновники можуть не затриматись на новій роботі. Про це розповів радник новообраного президента Володимира Зеленського Олександр Данилюк.

"Наша команда Зеленського відстежує всі призначення. Одіозні рішення переглянемо. Треба розуміти, що люди, призначені адміністрацією, яка йде, в останні тижні роботи, апріорі отримують менше довіри суспільства - як вони будуть працювати? Це називається - "доживати по-новому", - розповів Данилюк в інтерв’ю Liga.net.

Також екс-міністр фінансів України зазначив, що з приводу нових посадовців консультуються з Центром протидії корупції та іншими громадськими організаціями. Наново збираються набрати суддів Верховного суду.

"Ми плануємо перезапустити набір та атестацію суддів. Волюнтаристське призначення суддів Верховного суду президентом в останні дні своєї каденції, добропорядність яких викликала питання. Судді Верховного суду, які були визнані непорядними, це неприпустимо. Розрахунок такий, що новий президент буде зайнятий іншими питаннями, не до цього", - сказав Данилюк.

Нагадаємо, обраний президент України Володимир Зеленський звернувся до депутатів Верховної Ради призначити дату інавгурації 19 травня, а також звинуватив чинного президента Петра Порошенка у перестановках в армії і роздаванні звань генералів, порівнявши його з туристом у єгипетському готелі.

У Порошенка зазначили, що процес передачі влади складніший за здачу номера в готелі, тому претензій від наступника чинного президента не сприймають. 

Читать польностью: https://tsn.ua/politika/u-zelenskogo-per...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

У Зеленського розповіли, з ким партія «Слуга народу» готова об’єднуватися у коаліцію 0 0 0
Тяжкохворому Бекірову пропонують визнати провину в обмін на домашній арешт 0 0 0
Назвали умови, при яких переселенці зможуть проголосувати на парламентських виборах 0 0 0
На посаду прем'єра Великобританії претендують уже 10 кандидатів 0 0 0
Суд продлил арест фигурантам дела "Нового величия" 0 0 0
В ООН предложили ввести квоту для женщин во время выборов в ВР 0 0 0
В ООН запропонували ввести квоту для жінок під час виборів у ВР 0 0 0
Письма крымчан: Бьют камни с неба все сильнее 0 0 0
Одне рішення з трибуни парламенту, – депутат пояснив причину розмов про дефолт 0 0 0
У Росії подали до суду на український «Антонов» 0 0 0