У Москві на хабарі затримали українського мільйонера, – ЗМІ

Співробітники Слідчого комітету Російської Федерації затримали українського мільйонера Павла Климця. Його звинувачують в даванні хабара в особливо великому розмірі, однак кому і за що він намагався передати гроші – не повідомляється.
Про інцидент із затриманням українського мільйонера у Москві повідомило видання "Коммерсантъ" з посиланням на власні джерела.
Точної дати затримання видання не повідомляє. Відомо, що 12 квітня суд відправив бізнесмена в СІЗО. Його адвокати оскаржили це рішення і апеляційний суд відправив справу на новий розгляд. Зараз Климець продовжує перебувати під вартою.
Зазначається, що арешт бізнесмена може бути пов'язаний з тим, що 40 відсотків його активів перебувають на окупованій території Донбасу, які він втратив з початком бойових дій у 2014 році.
Останнім часом Павлу Анатолійовичу неодноразово надходили пропозиції про те, щоб переписати або за дуже низькою ціною продати частину його бізнесу, – повідомило джерело газети.
Міжнародний алкогольний холдинг OLYMP, який очолює Климець, неофіційно підтвердив газеті "Коммерсантъ" його арешт.
Хто такий Павло Климець?Це український політик і бізнесмен, він був депутатом Верховної Ради V і VI скликань (2006 – 2007, 2007 – 2012 років відповідно). Також він очолює алкогольну компанію OLYMP, яка виробляє горілку таких марок, як PRIME і IDEA, а також коньяк та вино. У 2011-2015 роках Климець входив до сотні найбагатших людей України. За оцінкою Forbes Україна на 26 квітня, статки бізнесмена оцінюється в 34 мільйони доларів. За оцінкою Dragon Capital, за підсумками минулого року його статки склали всього 99 мільйонів доларів.

Читать польностью: https://24tv.ua/u_moskvi_na_habari_zatri...

Самые важные новости дня с facebook & twitter