Суд Києва заборонив проводити конкурс на посаду судді ЄСПЛ від України

Окружний адміністративний суд Києва в п'ятницю ухвалив рішення про заборону конкурсній комісії з добору кандидатів для обрання суддею Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) від України вчиняти певні дії щодо проведення такого конкурсу.
Як повідомляє прес-служба суду, Окружний адмінсуд, зокрема, постановив заборонити конкурсній комісії здійснювати дії з прийому документів від осіб, які хочуть взяти участь у конкурсі, проведення тестування, співбесіди, а також дії з відбору кандидатів, формування та оприлюднення списку на сайті офіційного інтернет-представництва президента України від трьох кандидатів для обрання суддею ЄСПЛ від України.
Крім того, суд заборонив голові конкурсної комісії Наталії Кузнєцовій вчиняти дії з подання відповідного списку кандидатів до Міністерства закордонних справ для його внесення в установленому порядку до Ради Європи і здійснювати дії щодо проведення зазначеного конкурсу. Водночас МЗС заборонено вчиняти дії з тестування для визначення рівня володіння учасниками конкурсу офіційним мовами Ради Європи.
«Суд, ухвалюючи рішення про задоволення заяви про забезпечення позову, виходив із того, що відповідна процедура з проведення конкурсу не відповідає міжнародним стандартам, що регламентують її проведення. Зокрема, суд взяв до уваги позицію позивача, що визначені комісією терміни для проведення конкурсу порушують рекомендації парламентської асамблеї Ради Європи», - пояснили в прес-службі.

Читать польностью: https://glavcom.ua/news/sud-kijeva-zabor...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Україна увійшла у п’ятірку країн, з яких висококваліфіковані кадри їдуть до Німеччини 0 0 0
Курьезные фото людей, которые попали к веселому парикмахеру 0 0 0
На Прикарпатті кримінального авторитета затримали під час вимагання $70 тисяч 0 0 0
Міністр фінансів Аргентини подав у відставку через обвал курсу песо 0 0 0
В Україні сьогодні очікується потепління 0 0 0
Національна розвідка США отримала нового директора 0 0 0
У Чернівцях чоловік до смерті побив співмешканку 0 0 0
На одній зі столичних вулиць обмежили автомобільних рух - КМДА 0 0 0
Трансфер Коноплянки в “Бешикташ” потрапив під загрозу зриву — ЗМІ 0 0 0
Міністр фінансів Аргентини звільняється через обвал песо 0 0 0