Десять причин розгромної поразки Порошенко

Сподіваюсь, що новий президент не повторить помилок свого попередника.

Я з повагою ставлюсь до вибору більшості українців і буду підтримувати нового президента і продовжувати розбудовувати державу. Для мене демократія полягає в жорсткій боротьбі різних точок зору на виборах і об’єднанні після виборів. 

Чому ж Порошенко отримав поразку на президентських виборах-2019? Я не можу говорити про всіх виборців, але спробую викласти свої особисті думки про причини поразки. Ось 10 з них: Вбивства на Майдані. Не покарані ті, хто віддавали накази. Не зроблено все можливе, щоб вбиства громадян України стали неможливими в принципі. Суспільство не має чіткого розуміння того, що відбулось в 2013-2014 роках.


Слабке економічне зростання. Якби економіка швидше відновлювалась та зростала і рівень життя швидко покращувався, то підтримка влади була б більшою.


 Невиконаний запит на справедливість. Немає покараних за те, що відбувалось за Януковича, деолігархізація не відбулась, корупція та порушення закону політиками зменшились, але не припинились.


Війна та Мінські домовленості. Конституційна реформа, яку намагались провести в 2015 році на виконання Мінських домовленостей, відштовхнула від президента багато політичних сил. В останні роки, суспільство не відчуває прогресу з вирішенням проблеми війни.


Внутрішні політичні сварки. Боротьба між президентом, прем’єрами, парламентом, регіональними елітами послабила чинну владу.Читайте також: ГПУ викликає оточення Порошенка для вручення підозр. ДОКУМЕНТСлабкі стратегічні комунікації та розрив між очікуваннями та реальністю. Суспільство не знає, не розуміє, або не сприймає позитивні досягнення та не відчуває напрямку розвитку України. Українці мали великі очікування на зміни, але ці зміни не відбулись. Можливо ці очікування були дуже завищені, але це не змінює ситуацію.


Відчуття подвійних стандартів. Суспільство не розуміє багато кадрових призначеннь, на національному рівні та в регіонах, а також відсутність реакції на публічний тиск.


Боротьба з громадянським суспільством та відсутність результатів розслідувань нападів та вбивств активістів. Відчуття негативних медійних кампаній проти реформаторів.


Політична кампанія, яка була сприйнята як залякування та полярізація суспільства, а не надія на краще.


Люди голосували за зміни, за альтернативу. Читайте також: Что будет с Порошенко?

Це мої особисті враження. Я сподіваюсь, що новий президент не повторить цих та не зробить інших помилок. У нового президента є великий кредит довіри, а у суспільства сьогодні з’явились багато можливостей контролю. Я вірю в краще, я вірю в Україну.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram

Читать польностью: https://uainfo.org/blognews/1555979870-d...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Для українців зараз менш очевидно, хто ми є і навіщо 0 0 0
34 людини учаділи на студії мультфільмів 0 0 0
"Знаю я цих кандидатів. По місту їздять на джипах, а в село до народу на старому "Ланосі" прилітають" 0 0 0
В США впервые за 10 лет меняют тест на гражданство 0 0 0
Електричні самокати заряджаються під час гальмування 0 0 0
Порошенка повторно викликали на допит в ДБР 0 0 0
Несчастная любовь может стать причиной опасной болезни 0 0 0
«Батьківщина» після опрацювання 90% протоколів наздогнала «ЄС» Порошенка 0 0 0
Українські миротворці поїхали у нову гарячу точку 0 0 0
На волне успеха. Почему бизнес должен поддерживать научные проекты? 0 0 0