Ранок чи вечір: вчені дослідили, коли краще займатися спортом

Команда дослідників з США та Ізраїлю з'ясували, чи впливає час фізичних тренувань на їх продуктивність. У цьому питанні їм допомогли розібратися миші, на яких і ставили досліди.
У ході дослідження вчені виявили, що вечірні навантаження набагато корисніші для здоров'я, аніж денні чи ранкові. Про це повідомили на сайті MedikForum.
Дослідники з'ясували, що у вечірні години фізичні навантаження на 50% ефективніші. Зокрема лабораторним щурам знадобилося менше кисню під час вечірніх навантажень. Крім того, в їхньому організмі відзначався підвищений рівень субстанції, яка збільшує метаболічну активність тканин. Загалом, фізичні навантаження впливають на циркадні ритми людини.


 Що таке циркадні ритми?


Циркадні ритми – це циклічні коливання інтенсивності різних біологічних процесів нашого організму, які пов'язані зі зміною дня і ночі. Простими словами, це наш
біологічний годинник, який наявний не лише у людини, а й в інших живих істот, включаючи гриби, рослини й ціанобактерії. Згідно з графіком циркадних ритмів,
найкращий час для фізичних навантажень – від 17:00 до 19:00.Дослідження показували, що люди з порушеннями циркадних ритмів мають меншу тривалість життя, вони частіше стикаються з пухлинами та різними розладами сну на кшталт безсоння.
Ці порушення можуть бути наслідком або збою внутрішнього годинника організму, або відмови людини слідувати зовнішніх умов, наприклад, при роботі в нічну зміну. Раніше вчені з'ясували, що користь від тренувань зберігається і через 10 років.

Читать польностью: https://24tv.ua/ranok_chi_vechir_vcheni_...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

У Британії знімуть фільм про отруєння Скрипалів 0 0 0
Вчені зафіксували рекордний рівень вуглекислого газу за 3 мільйони років 0 0 0
Николаевский прыгун в воду Илья Кваша попрощался с большим спортом 0 0 0
Як доглядати за собою - поради Демі Мур 0 0 0
ЗМІ розкрили деталі інавгурації Зеленського 0 0 0
Гороскоп на 19 травня для всіх знаків зодіаку 0 0 0
Фанати вимагають перезняти восьмий сезон "Гри престолів" 0 0 0
Наше українство: своє можна тільки відчути, а не зробити й начепити 0 0 0
"Кільця" дерев розповіли про зміну клімату з 1900-го року 0 0 0
Вибори в Україні засвідчили безсилля Facebook у боротьбі з дезінформацією - дослідниця 0 0 0