"Яка нафіг реформа?" і обіцянка закону про імпічмент. Яким було останнє слово Зеленського у дебатах на стадіоні

Кандидат у президенти Володимир Зеленський виступив з останнім словом під час дебатів на НСК "Олімпійський".

"Петро Олексійович хотів почути наші принципи, - почав він. - Рівність усіх перед законом – те чого у вас не було. Це зняття недоторканності з усіх: депутатів, судді, президентів. Це закон про імпічмент. Закон про відкликання депутатів".

"Друге – медицина. Скажіть мені будь ласка, якщо ліків якісних немає, якщо доступних цін на ліки немає, якщо нормальних умов в лікарнях немає, якщо нормальних зарплат у лікарів немає, яка це нафіг реформа?", - емоційно запитав кадидат.

Розкритикував Зеленський і українські дороги: "з приводу доріг – мені нема що сказати, бо немає доріг". Закінчив Зеленський словами про війну. "І з приводу війни: ми зробимо все, щоб її закінчити", - пообіцяв кандидат.

Ми наживо слідкуємо за головним дійством країни. Приєднуйтесь до онлайн-трансляції ТСН.ua.


Нагадаємо, 31 березня відбувся перший тур президентських виборів. Увечері стали відомі результати екзит-полів - згідно з ними, найбільше голосів набрали Володимир Зеленський та Петро Порошенко. За даними обробки 100% електроних протоколів ЦВК Зеленський набрав 30,24%, а Порошенко - 15,95%  голосів виборців. 1 квітня Національна суспільна телерадіокомпанія України запросила на теледебати обох кандидатів у президенти. Спочатку команда Зеленського відмовилася від пропозиції. Українці почали ширити у соцмережах хештег #хочубачитидебати. 

Увечері 3 квітня кандидат у президенти, шоумен Володимир Зеленський викликав чинного президента Петра Порошенка на дебати на НСК "Олімпійський" і висунув низку умов. У ніч проти 4 квітня Петро Порошенко заявив, що готовий дебатувати на стадіоні зі своїм суперником у другому турі виборів президента. 

15 квітня у штабі Порошенка повідомили, що між представниками НСК "Олімпійський" і штабами кандидатів досягнуто домовленості про оренду стадіону для проведення дебатів 19 квітня. Увечері того ж дня Зеленський записав нове відеозвернення, в якому розповів про старт розповсюдження квитків на дебати. 

Детальніше у нашій інтерактивній хроніці: 

Читать польностью: https://tsn.ua/politika/yaka-nafig-refor...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Світ прийшов до потреби регулювання інтернету – Померанцев 0 0 0
Cклали рейтинг найпрекрасніших карпатських вершин 0 0 0
Трамп заветував резолюцію Конгресу про блокування продажу зброї Саудівській Аравії 0 0 0
Ізраїльський нападник та двоє українців поповнили склад "Карпат" 0 0 0
Клуб із Запоріжжя змінив "Арсенал" в Першій лізі України 0 0 0
На Буковині на кордоні виявили контрабанду балонів з холодоагентом 0 0 0
Алла Горська 0 0 0
Алла Горська 0 0 0
PR and Cider Party в честь дня PR-менеджера 0 0 0
Есть контакт. Когда электромобили станут "народными машинами" в Украине 0 0 0