Гройсман заявив про готовність брати участь у парламентських виборах

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман готовий зі своєю політичною силою брати участь у виборах до Верховної Ради, які відбудуться цього року.

"Я ніколи не приховував того, що я буду брати участь у парламентській кампанії, оскільки вважаю, що ще дуже багато треба зробити і для цього необхідна розумна більшість, розумна коаліція в українському парламенті", – сказав глава уряду в ефірі ICTV, передає "Інтерфакс-Україна".При цьому Гройсман допустив, що парламентські вибори можуть бути оголошені достроково в разі перемоги Володимира Зеленського на виборах президента.

"Я до виборів готовий. Я розумію, що вибори будуть у 2019 році. На місяць раніше чи на місяць пізніше - це не має такого великого значення", - сказав він.
Нагадаємо, 31 березня в Україні відбувся перший тур виборів президента України. Через тиждень ЦВК офіційно оголосила результати голосування. Згідно з результатами підрахунку 100% бюлетенів, до другого туру проходять Володимир Зеленський (30,24%) і Петро Порошенко (15,95%). Тимошенко посіла третє місце з результатом в 13,4%. Єдиним регіоном, де вона здобула перемогу, стала Івано-Франківська область. Порошенко переміг у Львівській і Тернопільській областях, Юрій Бойко - у Луганській та Донецькій областях, а Зеленський - у решті.

Зеленський закликав свого опонента провести дебати на НСК "Олімпійський" у Києві. Порошенко на його виклик погодився. У МВС вже заявили про готовність забезпечити порядок на головній спортивній арені столиці. 
 

Читать польностью: https://tsn.ua/politika/groysman-zayaviv...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Партія реформ перемагає на виборах в Європарламент в Естонії 0 0 0
Шведські націоналісти покращили результати на виборах в Європарламент 0 0 0
В Європарламенті оголосили результати виборів 0 0 0
На виборах до парламенту Бельгії переможець заявив про поразку 0 0 0
Хитра система: чому в Китаї немає боргів за послуги ЖКГ? 0 0 0
В Європарламенті оголосили результати виборів 0 0 0
Партія реформ перемагає на виборах в Європарламент в Естонії 0 0 0
Заява Коломойського про дефолт загрожує економіці України, – Гопко 0 0 0
Гройсман сказал, что он может сделать вместе с командой Зеленского до выборов 0 0 0
На выборах в парламент Бельгии победитель заявил о поражении 0 0 0