ПЦУ запровадила в храмах молитву про президентські вибори

Предстоятель Православної церкви України Епіфаній видав розпорядження " до завершення виборчого процесу в усіх храмах підносити молитовні прохання про справедливі вибори Глави Української держави, за мир та єдність в Україні".

Про це йдеться на офіційному сайті ПЦУ.

Там пояснюють таке розпорядження, "особливою відповідальністю, яка в час виборів Президента України покладається на наш народ"."Враховуючи необхідність захистити державність України, єдність, суспільний мир перед обличчям зовнішньої агресії та внутрішніх протистоянь, протягом наступного часу до завершення голосування за обрання Глави держави благословляється за богослужіннями в храмах Помісної Української Православної Церкви на літургіях після заамвонної молитви або під час молебню виголошувати", - зазначили в Православній церкві України.

В тексті самої молитви згадується про обрання президента в наступному рядку: "Ще молимося, щоби Господь Бог дав нам дух розуму звершити справедливий вибір Глави держави Української і помилував нас".Нагадаємо, від 31 грудня 2018 року в Україні офіційно стартувала президентська кампанія. Кандидати у президенти могли подавати документи на розгляд до Центральної виборчої комісії. Процедура реєстрації завершилась 3 лютого. Офіційно ЦВК зареєструвала 44 кандидати у президенти.

Самі вибори призначені на 31 березня 2019 року. Про кандидатів, які візьмуть участь у президентських перегонах, читайте за посиланням. Також ТСН.ua пропонує ознайомитись із їхніми деклараціями за 2017 рік, а ще зробив великий спецпроект, де максимально просто і з гумором відповідає на найбільш популярні запитання щодо виборів.

Читать польностью: https://tsn.ua/ukrayina/pcu-zaprovadila-...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

В Одесі бездомні зможуть проголосувати на виборах президента України 0 0 0
Назарбаєва поставили перед вибором 0 0 0
Назарбаєв обговорив свою відставку з Путіним і Лукашенком 0 0 0
ЦВК збільшила кошторис витрат на президентські вибори 0 0 0
Парубій змусив лідера «Опоблоку» виступати українською мовою (огляд преси) 0 0 0
ЦВК збільшила на 720 тис. грн видатки на президентські вибори 0 0 666
ЦВК збільшила кошторис витрат на вибори президента 0 0 666
МАУ запровадила автоматизовані кіоски самореєстрації в аеропорту "Бориспіль" 0 0 666
У Казахстані активно скуповують долари після заяви Назарбаєва про відставку 0 0 0
Вчать молитви та дивляться фільми: показали підпільні християнські церкви в Китаї 0 0 0