Медведчук заявив, що Росія ніби може знизити ціну на газ для України на чверть

Кум президента РФ Володимира Путіна, голова політичної ради партії "Опозиційний блок - За Життя" Віктор Медведчук заявив про можливість зниження ціни на газ для України на 25%.

Про це Медведчук заявив на брифінгу за підсумками його і кандидата в президенти Юрія Бойка зустрічі з прем'єр-міністром РФ Дмитром Медведєвим і главою "Газпрома" Олексієм Міллером у Москві, 22 березня. "Я хочу підкреслити, те що прозвучало з вуст глави "Газпрому" Олексія Міллера, знаючи про вартість поставок газу в Росії, сьогодні є можливість, і це може бути предметом переговорів, про зниження такої ціни для поставок в Україну на чверть - тобто на 25%", - заявив Медведчук.

За його словами минулого року Україна купувала газ в середньому за 300 доларів за 1 тис. куб.м. Зниження ціни майже на чверть, за словами Медведчука, може відбутися за умови підписання нового контракту "Нафтогаза" з "Газпромом" від 1 січня 2020 року. "Це одразу позначиться на тарифах", - підсумував він.Нагадаємо, раніше стало відомо, що Бойко і Медведчук у Москві зустрілись із прем'єром РФ Медведєвим і главою "Газпрома" Міллером. Головна тема, що обговорюють учасники зустрічі - транзит газу через Україну. Медведєв окремо запропонував обговорити "загалом ситуацію з торговим складником і економічною кооперацією, оскільки останніми роками спостерігалася серйозна деградація цих відносин".

Читать польностью: https://tsn.ua/ukrayina/medvedchuk-zayav...

Самые важные новости дня с facebook & twitter