Базар наречених: фотограф показав, як китаянки шукають чоловіків

Фотограф Гонсалу Фонсека створив фотопроект про "Ринки кохання у Піднебесній". Багато жителів сучасного Китаю страждають від самотності.
А понад 30 млн чоловіків ніколи не знайдуть собі до пари жінку. Політика "одна родина - одна дитина", спричинили демографічну кризу в суспільстві, повідомляє Cameralab.
Водночас, у Китаї жінок часто розглядають, як товар з обмеженим терміном придатності. 24 роки - критична межа для одруження.
"Кожного разу, розмовляючи з мамою, я відчуваю, що вона незадоволена мною, бо у мене до цих пір немає хлопця", - розповідає 28-річна Дрім з провінції Хубей.
Жінок її віку називають "Sheng Nu" - жінка, яка залишилась. Через соціальний тиск, вони оплачують тренінги та майстер-класи, щоб завоювати чоловіка.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Монах запустив у мережі кумедний флешмоб
Шанхайське шлюбне агентство "Diamond Love" спеціалізується на дуже багатих клієнтів. Ціна пошуку партнера варіюється від 10 тис. до 1 млн юанів (1,5 - 157 тис. дол.). Вартість залежить від терміновості і географії пошуку.
Після того, як визначені умови, команда "мисливців за любов'ю" прочісують вулиці в пошуках кандидаток. Зі ста жінок відбирається 10, з яких клієнт вибирає одну.
У вихідні в Народному парку Шанхая батьки зустрічаються на імпровізованому "Шлюбному ринку". В руках тримають оголошення про пошук пари для дітей. Їх прикріплюють до парасольки, обмінюються контактною інформацією. Приходять сюди і самотні жінки середнього віку. Для них цей ринок - останній шанс позбутися від самотності.

Справжнім котам знайшли електронну заміну. Японська компанія Yukai Engineering розробила спеціальну подушку Qoobo з хвостом.

Читать польностью: https://gazeta.ua/articles/world-life/_b...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Українське судно загорілося біля берегів Західної Африки, пропав член екіпажу: фото 0 0 0
Чоловік спробував "зайцем" пролетіти на крилі літака: курйозне відео 0 0 0
"Способен на противоречащие здравому смыслу жертвы". Психологический портрет Михаила Саакашвили 0 0 0
Экранный Голобородько примеряет на себя усы Лукашенко 0 0 0
"Потратил миллиард": в сети показали роскошную яхту друга Путина 0 0 0
"Сочная!" Лобода засветила пышную грудь на пикантном снимке 0 0 0
Літак наркобарона та кораблі часів війни: показали, що ховається під товщею води 0 0 0
Сербський пенсіонер "мінував" літак, аби домогтися побачення зі стюардесою 0 0 0
Чоловік вигадав незвичний "шкільний автобус" 0 0 0
Mercedes реабилитировал дизельные двигатели 0 0 0