Базар наречених: фотограф показав, як китаянки шукають чоловіків

Фотограф Гонсалу Фонсека створив фотопроект про "Ринки кохання у Піднебесній". Багато жителів сучасного Китаю страждають від самотності.
А понад 30 млн чоловіків ніколи не знайдуть собі до пари жінку. Політика "одна родина - одна дитина", спричинили демографічну кризу в суспільстві, повідомляє Cameralab.
Водночас, у Китаї жінок часто розглядають, як товар з обмеженим терміном придатності. 24 роки - критична межа для одруження.
"Кожного разу, розмовляючи з мамою, я відчуваю, що вона незадоволена мною, бо у мене до цих пір немає хлопця", - розповідає 28-річна Дрім з провінції Хубей.
Жінок її віку називають "Sheng Nu" - жінка, яка залишилась. Через соціальний тиск, вони оплачують тренінги та майстер-класи, щоб завоювати чоловіка.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Монах запустив у мережі кумедний флешмоб
Шанхайське шлюбне агентство "Diamond Love" спеціалізується на дуже багатих клієнтів. Ціна пошуку партнера варіюється від 10 тис. до 1 млн юанів (1,5 - 157 тис. дол.). Вартість залежить від терміновості і географії пошуку.
Після того, як визначені умови, команда "мисливців за любов'ю" прочісують вулиці в пошуках кандидаток. Зі ста жінок відбирається 10, з яких клієнт вибирає одну.
У вихідні в Народному парку Шанхая батьки зустрічаються на імпровізованому "Шлюбному ринку". В руках тримають оголошення про пошук пари для дітей. Їх прикріплюють до парасольки, обмінюються контактною інформацією. Приходять сюди і самотні жінки середнього віку. Для них цей ринок - останній шанс позбутися від самотності.

Справжнім котам знайшли електронну заміну. Японська компанія Yukai Engineering розробила спеціальну подушку Qoobo з хвостом.

Читать польностью: https://gazeta.ua/articles/world-life/_b...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Як варто виховувати дитину - поради Піппи Мідлтон 0 0 0
Від поганого втік, а гарного не наздогнав 0 0 0
Суд визнав націоналізацію Приватбанку незаконною 0 0 0
Марія Макогон-Дужа пережила чоловіка на 22 роки 0 0 0
У Венесуелі немає комунальних платежів 0 0 0
"Любов можна виплекати. Треба думати не тільки про себе" 0 0 0
Не завжди поводився так, як належить одруженому 0 0 0
У Держдепі США вже чекають співпраці із Зеленським 0 0 0
Развеян миф об экологичности электромобилей 0 0 0
Шон ДАЙЧ: «Бернли показал устойчивость в этом сезоне» 0 0 0