На жаль, і в НАБУ є зрадники – Луценко

Матеріали, що свідчать про можливі корупційні зв’язки членів Національного антикорупційного бюро України з фігурантами кримінальних проваджень щодо розкрадань бюджетних коштів, були передані Генеральною прокуратурою України до НАБУ. Про це в ефірі ток-шоу "Право на владу" на каналі "1+1" заявив генеральний прокурор Юрій Луценко.

За його словами, це і є ті 87 сторінок справи, про котрі говорять, як про зниклі. "Вони нікуди не зникли. Вони доїхали до НАБУ, були вручені особисто першому заступнику пану Углаві, який наклав свою резолюцію, але після цього не відбулося нічого", - заявив Луценко.Він пояснив, що матеріали містять переписку представників фірми "Оптима" та агента НАБУ і "вищих посадових осіб" цього бюро, які "організовували зустрічі для вирішення питань як конкретних політиків, які проходять по кримінальних провадженнях НАБУ, так і для того, щоб отримати довідку про чистоту фірми "Оптіми" за підписом пана Углави і ще одного детектива". За словами Луценка, переписка була надана у 2017 році. "На жаль, мушу констатувати, що НАБУ, розбалувана своїм іміджем найчистішої і найпрофесійнішої служби, не вжило заходів до своїх працівників", - сказав глава ГПУ. "Це називається покривання честі мундира", - додав він.Луценко також уточнив, що він не має на меті розв’язати війну з бюро, але керівництво цієї структури має зробити належні висновки із ситуації. "Це урок, що, на жаль, і в НАБУ є зрадники служби", - пояснив генпрокурор. "Треба діяти і випалювати їх так само, як це робимо ми", - заявив він.

Читать польностью: https://tsn.ua/politika/na-zhal-i-v-nabu...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Єгор Фірсов: Проигравшим 0 0 0
«Я йду, але я залишаюся». Прощальний вечір Порошенка 0 0 0
Після поразки: у Порошенка вже готуються до парламентських виборів 0 0 0
Штаб Порошенка дарма простелив червону доріжку 0 0 0
У БПП готові підтримувати «гарні ініціативи» Зеленського 0 0 0
"Зараз від Путіна можна очікувати будь-яких провокацій": Ірина Луценко закликала парламент бути одним цілим (Відео) 0 0 0
Президентські вибори-2019: за кого проголосували українці за кордоном 0 0 0
Обезумевший питбуль растерзал 9-летнего мальчика 0 0 0
Зебилам и зебилкам, а так же их родителям... 0 0 0
Як називати тих, хто воює проти України на Донбасі: у Зеленського оприлюднили ініціативу 0 0 0