YouTube розблокував канал команди Зеленського

Відеохостинг YouTube розблокував передвиборчий канал кандидата у президенти Володимира Зеленського.

"Всі злі спроби "політичної еліти" чи недругів зламати нас чи збити з дороги — марні, адже ми знаємо, що ми разом і ви з нами, бо відкриті та цілеспрямовані люди завжди тримаються разом та стають непереможними!", - прокоментували це у прес-службі кандидата.До цього обліковий запис "Зе!Президент" був заблокований "через неодноразові або грубі порушення політики YouTube щодо спаму, шахрайства, оманливого вмісту чи інші відхилення від Умов використання".Раніше, 4 березня поліція Києва виявила біля офісу кандидата у президенти Володимира Зеленського елементи апаратури для прослуховування.  Пізніше депутат Верховної Ради Антон Геращенко заявив, що апаратуру для прослуховування, яку знайшли під офісом Зеленського, без сприяння СБУ дістати неможливо. Того ж дня СБУ підтвердила, що апаратура їхня, але прослуховували вони не кандидата в президенти. Натомість сбівці звинуватили МВС у зриві таємної спецоперації. 

Нагадаємо, від 31 грудня 2018 року в Україні офіційно стартувала президентська кампанія. Кандидати у президенти могли подавати документи на розгляд до Центральної виборчої комісії. Процедура реєстрації завершилась 3 лютого. Офіційно ЦВК зареєструвала 44 кандидати у президенти.

Самі вибори призначені на 31 березня 2019 року. Про кандидатів, які візьмуть участь у президентських перегонах, читайте за посиланням. Також ТСН.ua пропонує ознайомитись із їхніми деклараціями за 2017 рік, а ще зробив великий спецпроект, де максимально просто і з гумором відповідає на найбільш популярні запитання щодо виборів.

Читать польностью: https://tsn.ua/politika/youtube-rozbloku...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Филипе ЛУИС: «Ювентус — очень большая команда» 0 0 0
Наблюдатели из Канады прибыли в Украину 0 0 0
Безсмертний розповів про офіційну "прослушку" 0 0 0
Польща будує канал в обхід Росії 0 0 0
У Києві затримали російського авторитет Полузвіра 0 0 0
У Панамі знайшли останки морської корови, яка жила 20 млн років тому 0 0 0
Понад 40 людей загинули під час пожежі в Бангладеш 0 0 0
В Киеве задержан российский авторитет Полузверь 0 0 666
Київське «Динамо» представило іспанського нападника Франа Соля 0 0 0
Виктор КОВАЛЕНКО: «Мы — одна команда» 0 0 0