"На пологи довелося брати гроші з конверта "валюта"

Львів'янка 35-річна Марта Левик із чоловіком Юрієм, 36 років, торік придбали двокімнатну квартиру в новобудові. На житло збирали 12 років.
 Про власне помешкання почали мріяти з першого дня після весілля. З одної сторони, хотілося мандрувати, купувати одяг, смачно їсти. Але розуміли, що все життя не можна винаймати житло, розповідає Марта. Працюю бухгалтером на приватній фірмі, Юра в газовій галузі. Я маю 10 тисяч гривень зарплати, чоловік 15. Інколи йому дають премію. За оренду квартири й комунальні послуги платимо 6 тисяч. На сина щомісяця йде 23 тисячі.
Коли починали збирати на квартиру, домовилися жити на чоловікову зарплату. Мої гроші відкладали. Завели два конверти. На одному написали "до тисячі", на другому "валюта". У перший ішли гривні, доки назбирували суму, що дорівнює тисячі доларів. Тоді обмінювали валюту, перекладали в другий конверт. На житло пішли весільні гроші 4 тисячі доларів. Планували поїхати в подорож, але відмовилися. За два роки вже мали 16 тисяч доларів. 2008-го заощаджувати припинили. Я пішла в декрет, а чоловікові через економічну кризу зменшили зарплату. На пологи довелося брати гроші з конверта "валюта". Через два роки дитину віддала у садок, вийшла на роботу. У чоловіка теж справи пішли краще. Ми відновили збір коштів. Але заощаджувати так, як до декрету, не вдавалося. Син часто хворів, багато витрачали на ліки. Щоліта возили його на море.
2013-го вже мали 30 тисяч доларів на житло. Думали, ще два роки і купимо квартиру. Потім долар подорожчав у 3,5 разу, а наші зарплати зросли лише вдвічі. Необхідну суму зуміли зібрати торік. Довго шукали квартиру, перебирали варіанти. Тепер на ремонт гроші заощаджуємо.

Читать польностью: https://gazeta.ua/articles/money-newspap...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

"Вернули долги": в Госдуме нагло оправдали оккупацию Крыма Россией 0 0 0
Міністерство фінансів через аукціон залучило до державного бюджету 12,5 млрд гривень 0 0 0
Жінка у декреті вигадала оригінальний спосіб заробітку 0 0 0
Банки України отримали 9 млрд гривень прибутку 0 0 0
Німецький омбудсмен вимагає переглянути вирок главі чеченського "Меморіалу" 0 0 0
У Казахстані активно скуповують долари після заяви Назарбаєва про відставку 0 0 0
СМИ: компромат на Джеффа Безоса продал журналистам брат его любовницы Лорен Санчес за 200 тысяч долларов 0 0 0
Нігерійський оборонець поповнив ряди донецького "Олімпіку" 0 0 0
В 2018 году были объективные признаки, что РФ выводит войска с Донбасса, но этому помешали "переговорщики от наших кандидатов", - Гримчак 0 0 0
Есть контакт. Когда электромобили станут "народными машинами" в Украине 0 0 0