Юлія Кавій дев'ять місяців прожила з пересадженим серцем

У місті Судова Вишня Мостиського району на Львівщині померла 39-річна Юлія КАВІЙ. Хворіла на легеневу гіпертензію. Торік у квітні їй пересадили серце та легені. Операцію робили в Індії. Обійшлася у $147 тис. Гроші виділило Міністерство охорони здоров'я України. Небайдужі люди зібрали кошти на квитки та візи для Юлії та лікаря, який її супроводжував.
 Щойно Юля повернулася додому після трансплантації, одразу взялася до роботи: варила, прала, робила закрутки, розповідає сусідка Оксана ­Савіцька, 34 роки. Невідомо, чи пила ліки. Наприкінці жовтня захворіла на запалення легень. Наступного місяця потрапила в лікарню. Цього разу врятувати її не змогли.
Від першого чоловіка Юлія Кавій мала п'ятеро дітей. З другим розійшлася три роки тому. Жила в одній хаті з братом Андрієм.
 Юля мешкала недалеко від мене. Часто її бачила, бо водили дітей в один садок, каже Оксана Савіцька. Коли була здорова, то їздила на роботу в Польщу. Останнім часом ніде не працювала. Вона була доброю і чуйною. Дбала про своїх малюків. З їхнім батьком не спілкувалася. Він і на похорон не прийшов. Зараз діти у Юліної куми. Опікунство над ними вона ще за життя оформила на свого брата. Але з ким вони залишаться невідомо. Діти ще маленькі, потребують уваги, а Андрій постійно на роботі.

Читать польностью: https://gazeta.ua/articles/people-newspa...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Для подорожей купують ноутбук в алюмінієвому корпусі 0 0 0
Міжхребцеві грижі випадають від тяжкої праці 0 0 0
Натуральний препарат врятує ваш урожай від шкідників 0 0 0
Гороскоп на 27 травня для всіх знаків зодіаку 0 0 0
У бразильській в'язниці загинули 15 осіб під час бійки 0 0 0
У Британії на виборах до Європарламенту лідирує ініціатор Brexit 0 0 0
Що обов'язково варто їсти жінкам, які подолали рак грудей 0 0 0
Колишній морпіх США поскаржився на погрози та залякування в російській в'язниці 0 0 0
Хитра система: чому в Китаї немає боргів за послуги ЖКГ? 0 0 0
Прем'єр Греції оголосить дострокові вибори в парламент 0 0 666