Суд арештував вісім мільйонів Насірова

14 лютого Шевченківський райсуд Києва наклав арешт на 8,15 млн грн екс-голови Державної фіскальної служби 39-річного Романа Насірова. Це гроші на рахунках у Великій Британії, які чиновник не задекларував із 2015 року.
Їх виявили під час повної перевірки електронної декларації Насірова. Після того, як правоохоронці знайшли гроші, чиновник вніс їх у декларацію кандидата в президенти. Ситуацію з прихованими коштами не коментує.
Роман Насіров балотується у президенти. Має економічну і юридичну освіти. Працював у приватному секторі. 2014-го пройшов у Верховну Раду від партії "Блок Петра Порошенка", був 51-м у списку. Із травня 2015-го очолив ДФС.
2 березня 2017 року Національне антикорупційне бюро затримало Насірова в лікарні "Феофанія". Нібито з бюджету виділив 2 млрд грн на розстрочки боргу фірмам з видобування газу екс-нардепа Олександра Онищенка. Наступного дня після затримання Кабмін відсторонив його від обов'язків голови ДФС. Насірова арештували з правом застави у 100 млн грн, які заплатили його дружина і тесть. 31 січня 2018-го Кабінет міністрів звільнив його. Недавно суд поновив Насірова на посаді голови Державної фіскальної служби.

Читать польностью: https://gazeta.ua/articles/comments-news...

Самые важные новости дня с facebook & twitter