"Поклала сапу, засміялася і дала згоду"

 Після розлучення з першим чоловіком взялася добудовувати материну хату. Було важко. Сама виховувала 6-річного сина, а міцного чоловічого плеча поруч не було, каже хімік Тетяна ПРИХОДЬКО, 46 років, із Білої Церкви на Київщині. Зі своїм чоловіком телемайстром 54-річним Богданом ПРИХОДЬКОМ відсвяткувала ­17-ту річницю шлюбу.
Тетяну Василівну й Богдана Володимировича познайомила спільна подруга.
 Олена постійно пропонувала познайомити мене зі своїм хорошим товаришем, розповідає Тетяна Приходько. Казала, Богдан теж розлучений, має двох синів, працює телемайстром. Та я не поспішала. Спершу бракувало часу за домашніми клопотами, а потім з'явився залицяльник, на якого покладала великі надії. Так минули два роки. Якось блискавка вдарила в антенний кабель. У мене і в сусідів згоріли телевізори. Вибору не мала. Попросила в Олени номер телефону Богдана. На іншому боці дроту почула приємний голос. Наступного дня він прийшов. Сподобався одразу. Коли Богдан возився з телевізором, біля нього бавився мій син, а я готувала вечерю. Запахло добробутом і теплом. Здалося, що саме такою має бути справжня родина. За день відремонтувати телевізор Богдан не встиг. Завершив уже наступного дня. Коли проводжала до дверей, сказала, щоб приходив у гості.
За кілька днів Богдан Володимирович прийшов із квітами і тортом. Та після того вечора зник. Не телефонував, на дзвінки не відповідав.
 Не бачила Богдана з півроку. Одного разу помітила його з вікна автобуса. Здивувалася, бо раніше він жив в іншому районі. Попросила подругу дізнатися. Вона довідалася, що Богдан одружився з колишньою дівчиною. Я сильно не переймалася: забув значить, так треба.
Через два роки Тетяна Василівна дізналася, що Богдан Володимирович розлучився.
 Подруга подзвонила і засміялася: "Знову красень-телемайстер холостяк. Давай сходимо до нього в гості. Він нас обох запрошував". Відмовилася. Через кілька тижнів пішла з подругами в кафе святкувати день хіміка. Саме того дня Олена з Богданом приїхали до мене додому. Мама сказала, що я десь у центрі. Вони обійшли всі заклади, але марно. Наступного дня подруга розповіла, як вони мене шукали. Насміялися. Після цього таки погодилася сходити в гості до Богдана. Пам'ятаю, що слухали пісню Алли Пугачової "Мадам Брошкіна". Танцювали і співали.
Спершу Богдан провів додому Олену, потім мене. По дорозі став на коліно і запропонував мені стати його дружиною. Думала, жартує. Наступного дня прийшов, коли ми з матір'ю пололи город. Знову повторив свою пропозицію. Сказала, щоб говорив із мамою. Вона поклала сапу, засміялася і дала згоду.
Тетяна Василівна разом з сином переїхали до Богдана Володимировича. Невдовзі народили сина.
 Тепер не дозволяю Богданові ходити по хатах лагодити телевізори, сміється Тетяна Приходько. Переживаю, щоб знову не одружився.

Читать польностью: https://gazeta.ua/articles/people-newspa...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Есть контакт. Когда электромобили станут "народными машинами" в Украине 0 0 0