Блогерка: "Квартал" творить українську політику, бо українська культура – це "квартал"

Як же могло статися, що у президентському рейтингу Зеленський опинився на першому місці? Про це питаються всі.

Відповідь на це запитання не може бути простою, але головна причина все ж та, що в нас наявний дуже тоненький культурний шар.

Читайте також: Фурса: Випадок із Зеленським – це величезна самоомана

Згадаю тут Ольгерда Бочковського, творця науки націології, про існування якого більшість українців навіть не здогадуються. Ця видатна людина, українець польсько-литовського походження, пояснював невдачу УНР тим, що в українців була єдина газета "Рада" ("Нова Рада"). Фіни були успішнішими, бо в них на цей час було 20 щоденних газет, а дрібніших – із півсотні.

Дехто намагається пояснити фінський успіх тим, що на фінів вплинули шведи, але при цьому не варто забувати, що фіни були під російським впливом понад сто років, а росіяни такі наполегливі у плані високої культури, що могли стерти той шведський вплив на ніц. Подивіться, як швиденько росіяни перекували німців у ГДР.

Читайте також: Зеленський – пішак Коломойського: залізні аргументи

Звичайно, факт, наведений Бочковським, не пояснює всього, але якщо українці й надалі купуватимуть і читатимуть, хизуючись своїм інтелектом, винятково Гаррі Потера й Кокотюху, то нашим президентом неуникненно буде хтось типу Зеленського, бо такий культурний шар.

Пам'ятаймо Маланюка: "Без культури немає політики". Зеленський повністю відповідає цій тезі. "Квартал" творить українську політику, бо українська культура – це "квартал".

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram

Читать польностью: https://uainfo.org/blognews/1550238926-b...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Есть контакт. Когда электромобили станут "народными машинами" в Украине 0 0 0