Як зменшити стрес на роботі

Аврали трапляються завжди і всюди, робочий процес не виняток. Як залишатися спокійним? Перш ніж розпорошуватися на всі проблеми, варто сісти, заспокоїтися, видихнути і зосередитися.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому ми хворіємо: психологічні причини недуг
Розбираємо ситуацію одразу ж
Якщо ви давно працюєте в цьому офісі, то вже освоїли всі свої головні подразники. Не встигаєте здати важливе завдання? Відразу скажіть начальнику, не тягніть з цим і не збирайте неприємний осад в душі. Примхливу колегу, яка дає поради, коли її не просять або в черговий раз скаржиться на те, що їй необхідно схуднути, можна трохи приструнити. Говоріть "ні", коли це необхідно, не бійтеся здатися невихованою, якщо людина вторгається у ваш особистий простір або вимагає неможливого.
Пішки по сходах
Всього 30-40 сек інтенсивного руху вгору і вниз допоможуть заспокоїтися. Немає сходів? Присідайте! Мізки прочистяться, як за помахом чарівної палички. Вчені досі не можуть пояснити цей феномен. Одні вважають, що це відбувається внаслідок притоку крові до головного мозку, інші наполягають на тому, що різка зміна діяльності допоможе переключити свідомість з неприємних відчуттів.
Необхідний самомасаж
Розігнати кров по венах і розслабити затерплі м'язи можна за допомогою звичайного масажу. Область між бровами розітріть круговими рухами, а задню частину шиї злегка стискайте однією рукою. Щелепу необхідно масажувати по обидва боки там, де закінчуються задні зуби. Верхню частину плечей розтирайте усіма п'ятьма пальцями. Також допоможе розслабитися звичайне розчісування волосся.
Концентруйтеся на чимось нейтральному
Якщо не знаєте, як зменшити стрес на роботі, переведіть увагу на об'єкт, який ніяк не стосується вашої роботи. Підійдіть до вікна і порахуйте кількість листочків на найближчій гілочці або порахуйте усі червоні машини, які проїжджають повз. Потренуйте пам'ять - згадайте всі дрібні події, які відбулися позавчора.
Пийте більше рідини
Стресові ситуації провокують викид гормону кортизолу, який згущує кров. Для розрідження крові ідеально підійде чиста негазована питна вода. Варто пити не менше 30 мл води на 1 кг власної ваги. Така кількість води не тільки розріджуює кров і виводить всі токсини з організму, але і знижує апетит.

Читать польностью: https://gazeta.ua/articles/health/_ak-zm...

Самые важные новости дня с facebook & twitter