У США помер моряк зі знаменитого фото "Поцілунок на Таймс-сквер"

У США помер Джордж Мендоса – моряк зі знаменитої фотографії "День перемоги над Японією на Таймс-сквер", яку багато хто знає як "Поцілунок на Таймс-сквер".

Про це повідомляє CBS News.

Донька Мендоси Шерон Моллер розповіла, що її батько помер у лікарні у місті Мідлтаун (штат Род-Айленд), де він жив зі своєю дружиною упродовж 70 років. Джордж Мендоса не дожив два дні до свого 96-го дня народження.

Знаменита фотографія "V-J Day in Times Square" ("День перемоги над Японією на Таймс-сквер") була зроблена 14 серпня 1945 року, коли Японія визнала поразку у війні із США. Фото Альфреда Ейзенштадта стало одним з найвідоміших у 20-му сторіччі.21-річна Грета Зіммер Фрідман, асистент стоматолога, вийшла на Таймс-сквер у вбранні медсестри, коли її помітив моряк Джордж Мендоса, закрутив її і поцілував - цей момент потрапив в об'єктив фотокамери Альфреда Ейзенштадта. Мендоса і Фрідман до цього ніколи не зустрічалися. Фотографія вперше була опублікована в журналі Life і згодом отримала світове визнання.

"Я не бачила, що він наближався, і перш ніж я це помітила, я опинилася в його обіймах", - згадувала Фрідман. Мендонса сказав, що поцілунок тривав недовго, але цього вистачило, щоб фотограф зробив свою справу.

Насправді матрос був на побаченні із медсестрою Ритою Перті, яка пізніше стане його дружиною. Мендоса розповідав, що на фотографії цієї сцени можна побачити усміхнену Перті на задньому фоні.

У 2012 році Мендоса і Фрідман зустрілися на тому самому місці на Таймс-сквер. Грета Зіммер Фрідман померла 2016-року у віці 92 років. 

Читать польностью: https://tsn.ua/svit/u-ssha-pomer-moryak-...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

"Обговорювали можливість концерту за рік" - виступив перший віолончель Берлінської філармонії 0 0 0
Суд продлил арест фигурантам дела "Нового величия" 0 0 0
Polish Your Guitar Chops - Live Q&A 0 0 0
Українські збірні стартували з перемог у "Золотій Євролізі" з волейболу 0 0 0
Письма крымчан: Бьют камни с неба все сильнее 0 0 0
Украина будет добиваться изменения статуса Керченского пролива 0 0 0
"ПриватБанк" обслуживает каждого второго пенсионера, получающего пенсию в банке 0 0 0
Безработному харьковчанину за "пьяное минирование" общежития "светит" до 6 лет 0 0 0
"За пару недель": Ярош озвучил сценарий разгрома "Л/ДНР" 0 0 0
Есть контакт. Когда электромобили станут "народными машинами" в Украине 0 0 0