Крим та Донбас захопили та окупують солдати Росії, – Німеччина в ООН

"Зелені чоловічки" та "внутрішній український конфлікт" – це міфи Росії, які жодним чином не відповідають дійсності, оскільки як Крим так і Донбас захопили та окупують російські солдати, а Росія намагається приховати правду про це.
З такою заявою виступив постійний представник Німеччини при ООН Крістофер Хойзген під час Радбезу ООН щодо ситуації в Україні.
Слухаючи постійного представника РФ Василія Небензю, у мене прямо склалося враження, що це Україна напала на Росію, а не навпаки, – пожартував Хойзген.
Він, зокрема, також пригадав порушений Росією Будапештський меморандум та негативний вплив цього факту на світовий порядок, міжнародне право і процеси роззброєння. Німецький дипломат заявив, що Росія продовжує постійно порушувати міжнародне право обмежуючи свободу судноплавання в азовсько-чорноморському басейні. Хойзген додав, що незаконне утримання Росією українських моряків є порушенням міжнародного права.
"Наші російські друзі роками кажуть, що, мовляв, в Україні був "переворот", там "скинули уряду". Ми всі добре знаємо, що насправді це було російське вторгнення. Російські військові були напряму залучені до окупації, у тому числі, Донецьку”, – пояснив постпред Німеччини.
Він зазначив, що в ефірі російського телебачення неодноразово лунали заяви про те, що Путін наказав своїм спецслужбам захопити Крим ще 20 лютого 2014 року.
Крим досі окупований, Донбас досі окупований. І все це з допомогою міфу про "зелених чоловічків", або що там хтось брав долю у свої руки. Ні, це були російські солдати, – наголосив Хойзген.
Він також нагадав про те, що коли у 2014-2015 роках стала очевидною вся правда, та почали з’являтися загиблі російські солдати, а комітет їх дружин у Санкт-Петербурзі заявив, що росіяни воюють на Донбасі – Путін розпорядився закрити доступ до даних про військові втрати, а комітет матерів загиблих солдатів було оголошено "іноземним агентом".

Читать польностью: https://24tv.ua/krim_ta_donbas_zahopili_...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Росія проведе спостережний політ над США 0 0 0
На мене справило велике враження: депутат Європарламенту про дзвінок Порошенка Зеленському 0 0 0
Волкер розповів подробиці розмови Трампа і Зеленського 0 0 0
Росія першою протягне Україні руку допомоги в дні негараздів – Кадиров до Зеленського 0 0 0
Дивлячись на Україну, росіяни мають вимагати більш демократичних виборів – Пайфер 0 0 0
Результати виборів Президента України 2019: реакція Росії 0 0 0
У Росії військовослужбовець помер від вибуху гранати на його дні народження 0 0 0
У мережу «злили» другий епізод фінального сезону «Ігри престолів» 0 0 0
Росія не надала належної меддопомоги полоненим українським морякам, - Уляна Супрун 0 0 0
Як називати тих, хто воює проти України на Донбасі: у Зеленського оприлюднили ініціативу 0 0 0