Ісус Христос був не євреєм, а греком та мав інше ім'я - документалісти

Amazon Prime представив документальний фільм під назвою "Біблійні змови", у якому розповіли, що насправді Ісус не був євреєм і звали його інакше.

Про це пише Daily Mail.

Ісус Христос був єврейським проповідником. Він вважається сином самого Бога і месією, який був обіцяний ще в Старому завіті. Однак у новому дослідженні йдеться про його справжнє походження. Автори фільму розповідають про існування грецького філософа Аполонія Тіанського. Археологи довго шукали місце народження Христа, тим не менш, не змогли виявити будь-які сліди його дитинства у Єрусалимі. Щодо Аполлонія, то документалісти кажуть, що він народився того ж року, що й Ісус - в Центральній Анатолії, що на території сучасної Туреччини.

Аполлоній ходив босим, мав довге волосся і бороду. Археологи надали гравюри і статуї, які зображують грецького чудотворця. Аполлоній та Ісус здаються дуже схожими. Теми їхніх проповідей також практично збігалися. 

Дослідження археологів дозволяють зробити висновок, що Аполлоній був дуже шанованою і впливовою особистістю в Східному Римі. Він вмів творити чудеса: оживляти мертвих, зціляти хворих і провіщати майбутнє, а армія його послідовників вважала його "сином Бога".Багато глядачів не прийняли теорію Amazon Prime, заявивши, що цьому немає доказів, і автори хочуть поставити під сумнів Біблію.

Нагадаємо, історики з Університету Хайфи кажуть, що знайшли портрет Ісуса Христа на стелі давньої хрестильні на півдні Ізраїлю.Зображення разюче відрізняється від його звичного образу.

Читать польностью: https://tsn.ua/nauka_it/isus-hristos-buv...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Політв'язень Станіслав Клих оголосив голодування 0 0 0
В Японії посилять охорону шкіл в зв'язку з нападом на школярів 0 0 0
Трамп висловив співчуття у зв'язку з нападом в парку в Японії 0 0 0
Назвали умови, при яких переселенці зможуть проголосувати на парламентських виборах 0 0 0
На посаду прем'єра Великобританії претендують уже 10 кандидатів 0 0 0
Polish Your Guitar Chops - Live Q&A 0 0 0
Підозрюваний у справі про вибух в Ліоні купив компоненти бомби через інтернет на своє ім'я 0 0 0
Украина будет добиваться изменения статуса Керченского пролива 0 0 0
«Соросята», – Балога назвав єврооптимістів політичними мажорами 0 0 0
У Конго затонуло судно: 45 осіб загинуло, ще 200 зникло безвісти 0 0 0