Президентську гонку очолив Зеленський, обійшовши Тимошенко і Порошенка

Шоумен Володимир Зеленський очолив президентську гонку – його готові підтримати 21,9% тих, хто визначився і збирається голосувати.

Про це йдеться у новому соціологічному опитуванні, яке спільно провели Центр "Соціальний моніторинг", "Український інститут соціальних досліджень ім. О. Яременка", компанія "Інфо Сапієнс" та Соціологічна група "Рейтинг" 19-30 січня цього року.

Своєю чергою Тимошенко підтримують 19,2% таких опитаних, Порошенка – 14,8%, Бойка – 10,4%, Гриценка – 8,4%, Ляшка – 6,5%, Мураєва – 3,4%, Садового – 2,4%, Шевченка – 2,2%. Рейтинг інших кандидатів – менше 2%.При цьому, майже кожен п’ятий виборець (22,1%) вірить у те, що наступним президентом стане Тимошенко. У перемогу Порошенка вірять 16,6% тих, збирається голосувати, Зеленського – 11,1%, Бойка – 4,1%. В інших політиків вірять менше 3% опитаних.

Разом з цим антирейтинг політиків очолює Порошенко. Половина опитаних не проголосували б за нього за жодних обставин. За Тимошенко не віддали б свої голоси майже 30% опитаних, за Бойка та Яценюка – близько чверті, за Ляшка – кожен п’ятий.

Загалом готовність взяти участь у голосуванні на президентських виборах висловив 81% опитаних. З них 45% - однозначно готові, 36% - скоріше.Як зазначається, вибірка становила 10 тисяч респондентів в усіх областях України (без врахування населення АР Крим та окупованих територій Донецької та Луганської областей). Вона репрезентативна для населення України віком від 18 років за такими показниками як стать, вік, тип поселення та регіон проживання. Статистична похибка - не більше 1%

Нагадаємо, від 31 грудня 2018 року в Україні офіційно стартувала президентська виборча кампанія. Кандидати у президенти могли подати документи на розгляд до Центральної виборчої комісії. Процедура реєстрації завершилася 3 лютого. Самі вибори призначені на 31 березня 2019 року. Про кандидатів, які вже подали документи до ЦВК та планують взяти участь у президентських перегонах, читайте за посиланням.

Читать польностью: https://tsn.ua/politika/prezidentsku-gon...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Президент Порошенко не исключает введения "13-й пенсии" для людей, которые получают минимальную социальную выплату 0 0 0
Меркель и Трамп обсудили ситуацию в Украине 0 0 0
Порошенко заявив, що визнає будь-які результати виборів 0 0 0
ЗМІ: Мюллер у фінальній доповіді не рекомендував висунення додаткових звинувачень 0 0 0
Навіщо Медведчук з Бойком їздили до Медведєва в Москву та що це їм дасть 0 0 0
ПЦУ ввела спеціальну молитву на час виборів 0 0 0
Зеленський запевняє, що не має ніяких домовленостей з Коломойським 0 0 0
Порошенко: Після виборів Мінські домовленості запрацюють так, як того прагне Україна 0 0 0
Спецпрокурор США Мюллер завершив «російське розслідування» 0 0 0
Порошенко розповів, коли Україна може отримати «дорожню карту» для вступу в НАТО 0 0 0