Президентську гонку очолив Зеленський, обійшовши Тимошенко і Порошенка

Шоумен Володимир Зеленський очолив президентську гонку – його готові підтримати 21,9% тих, хто визначився і збирається голосувати.

Про це йдеться у новому соціологічному опитуванні, яке спільно провели Центр "Соціальний моніторинг", "Український інститут соціальних досліджень ім. О. Яременка", компанія "Інфо Сапієнс" та Соціологічна група "Рейтинг" 19-30 січня цього року.

Своєю чергою Тимошенко підтримують 19,2% таких опитаних, Порошенка – 14,8%, Бойка – 10,4%, Гриценка – 8,4%, Ляшка – 6,5%, Мураєва – 3,4%, Садового – 2,4%, Шевченка – 2,2%. Рейтинг інших кандидатів – менше 2%.При цьому, майже кожен п’ятий виборець (22,1%) вірить у те, що наступним президентом стане Тимошенко. У перемогу Порошенка вірять 16,6% тих, збирається голосувати, Зеленського – 11,1%, Бойка – 4,1%. В інших політиків вірять менше 3% опитаних.

Разом з цим антирейтинг політиків очолює Порошенко. Половина опитаних не проголосували б за нього за жодних обставин. За Тимошенко не віддали б свої голоси майже 30% опитаних, за Бойка та Яценюка – близько чверті, за Ляшка – кожен п’ятий.

Загалом готовність взяти участь у голосуванні на президентських виборах висловив 81% опитаних. З них 45% - однозначно готові, 36% - скоріше.Як зазначається, вибірка становила 10 тисяч респондентів в усіх областях України (без врахування населення АР Крим та окупованих територій Донецької та Луганської областей). Вона репрезентативна для населення України віком від 18 років за такими показниками як стать, вік, тип поселення та регіон проживання. Статистична похибка - не більше 1%

Нагадаємо, від 31 грудня 2018 року в Україні офіційно стартувала президентська виборча кампанія. Кандидати у президенти могли подати документи на розгляд до Центральної виборчої комісії. Процедура реєстрації завершилася 3 лютого. Самі вибори призначені на 31 березня 2019 року. Про кандидатів, які вже подали документи до ЦВК та планують взяти участь у президентських перегонах, читайте за посиланням.

Читать польностью: https://tsn.ua/politika/prezidentsku-gon...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Проросійські кандидати: хто в кого відбиратиме голоси 0 0 0
Чого не варто очікувати від наступного президента України? 0 0 0
Итоги 15.01: Удар по Мэй и требование Путина 0 0 0
Українці просять Порошенка заборонити рекламу на вікнах громадського транспорту 0 0 0
Украина может оснастить ракетами купленные у Турции беспилотники, - Порошенко 0 0 0
В ближайшее время люди начнут получать субсидии "живыми деньгами", - Порошенко 0 0 0
Потребность общества в новой информации растет так быстро, что медлительность власти начинает крайне раздражать избирателей 0 0 0
Сенатор-демократ від Нью-Йорка хоче балотуватися в президенти США 0 0 666
Кандидат в генпрокурори США заявив, що доповідь Мюллера у справі РФ можуть не розголосити 0 0 0
Путин 4.0. Что мировые СМИ пишут о выборах президента России 0 0 0