Коболєв прокоментував наміри Кабміну призупинити контракт з правлінням "Нафтогазу"

Голова НАК "Нафтогаз" Андрій Коболєв вважає, що наміри уряду призупинити контракт з правлінням компанії та переглянути заробітні плати "є не логічним"

Про це він розповів під час брифінгу 18 січня.

Керівник компанії заявив, що такі кроки Кабміну "дивні" та суперечать закону."Як голова "Нафтогазу", я готовий до цієї дискусії. Моя заробітна плата визначалась згідно з діючою постановою Кабінету міністрів. Для мене виглядає дивним, що прем'єр-міністр з одного боку не відміняє діючу постанову, а з іншого - вимагає перегляду заробітних плат. Це нелогічно. Не говорячи про те, що те, що було прийнято - це порушення як процедури, так і норми закону", - сказав Коболєв та додав, що це може вплинути на перемовини щодо транзиту. Однак він запевнив, що "Нафтогаз" все ж вестиме перемовини з "Газпромом".

Нагадаємо, на засіданні уряду розповів прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що контракт з правлінням НАК "Нафтогаз України" припинить свою дію з 22 березня 2019 року. Після цього планують укласти інший, який передбачатиме нові "нормальні" зарплати для керівництва компанії. Більше читайте тут:

Читать польностью: https://tsn.ua/ukrayina/kobolyev-prokome...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Есть контакт. Когда электромобили станут "народными машинами" в Украине 0 0 0