Як працює одна з перших поліцейських станцій області

Правоохоронці прозвітували про роботу поліцейських станції по області, одна із них у селі Ланна Карлівського району. Станцію відкрили у червні 2018 року, за 7 місяців зареєстровано 196 заяв громадян, розкрито 14 злочинів. Дільничий обслуговує 5 сіл: Ланна, Верхня Ланна, Нижня Ланна, Редути та Куми.
"Відкрити станції вдалося завдяки підтримці органів місцевої та обласної влади, територіальних громад і підприємців. У планах Національної поліції створити аналогічні станції в кожній Об'єднаній територіальній громаді", - повідомив Андрій Замахін, керівник поліції Полтавщини.
"Машину Daewoo Sens нову, тільки з салону, яка зараз обслуговує Ланнівську громаду, подарувало Міністерство внутрішніх справ, приміщення виділила об'єднана територіальна громада. Населення ОТГ розростається, зараз там проживає 3561 особа. Плануємо зі збільшенням жителів направити на поліцейську станцію ще одного дільничого. Раніше районне відділення поліції розташовувалося в самій Карлівці, обслуговувало увесь район. Щоб написати заяву, людині потрібно було з тієї ж Ланни їхати у Карлівку незручно", - розповіла Жанна Ахіджанян, керівник дільничих офіцерів поліції Полтавщини.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Києві поліція перекрила канал нелегальної міграції з Південно-Східної Азії до ЄС
На території Ланнівської ОТГ розташовано 24 камери відеоспостереження, які виведені на поліцейську станцію.
"Плюси такого формату співпраці з поліцією для Ланнівської громади цілодобова присутність дільничного офіцера поліції та двох людей екіпажу реагування патрульної поліції. Зменшився час реагування на звернення та повідомлення громадян", - продовжує Жанна Ахіджанян.

На Донеччині у місті Слов'янськ двоє чоловіків з іграшковим пістолетом пограбували комп'ютерний клуб.

Читать польностью: https://gazeta.ua/articles/region-common...

Самые важные новости дня с facebook & twitter