Медики приголомшили кількістю хворих на кір

Впродовж 2-го тижня січня на Вінниччині захворіли на кір 307 осіб. З них 136 дорослих та 171 дитина.
Кількість захворілих в порівнянні з попереднім тижнем зросла на 41 %. Із всіх захворілих 70 % не були щеплені проти кору.
"В цьому році захворюваність більша ніж у минулому році. Дуже багато дітей не мають щеплення від кору. В основному хворіють саме вони. У нас спостерігається спалах в медуніверситеті. Хворіють студенти. І переважно все ж школярі. А вже на третьому місці хворіють дорослі", - каже Gazeta.ua керівник Держсанепідемслужби Вінниці Ірина Односталко.
Найбільше людей захворіли на кір у Вінниці, Вінницькому, Барському районі, Бершадському районі, Шаргородському, Липовецькому та Козятинському районі. Натомість у єдиному Муровано-Куриловецькому районі не зареєстровано жодного випадку.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Від ускладнення кору померла дитина
Летальних випадків не реєструвалось.
Єдиним ефективним засобом профілактики кору є вакцинація. В усіх лікарнях, де проводять ці процедури, є в наявності достатня кількість комбінованої вакцини проти кору. Залишки даного препарату складають 20 100 доз.

З другої половини лютого 2019-го у школах Львівської області пройде спеціальна кампанія з вакцинації дітей віком від 6 до 18 років проти кору за згоди батьків.
З 3 січнярозпочалася фактично спецоперація для підвищення рівня імунізації дітей віком від 6 до 18 років.

Читать польностью: https://gazeta.ua/articles/regions/_medi...

Самые важные новости дня с facebook & twitter