Рекордний "шатдаун" у США загрожує безпеці аеропортів

Припинення роботи уряду Сполучених штатів Америки може позначитися на безпеці авіаперевезень в країні, оскільки все більше агентів безпеки відмовляються працювати без заробітної плати.

Про це повідомляє The New York Times.

Видання повідомило, що поки пасажири не стикалися з труднощами проходження контролю безпеки в аеропортах, однак найближчим часом ситуація може значно погіршитися.Представник міжнародного аеропорту Майамі Грег Чін розповів виданню, що з 12 січня буде закрито один із терміналів через брак співробітників Адміністрації транспортної безпеки (TSA), які проводять огляд пасажирів.

Наголошується, що співробітники адміністрації входять в число держслужбовців, які перестали отримувати зарплату після "шатдауну" 22 грудня.

Голова ради TSA раніше заявляв, що багато членів адміністрації були змушені піти у відставку через "крайні фінансові труднощі".Інше американське видання CNBC повідомляє, що "шатдаун" вже обійшовся для США в $3,6 млрд.Раніше питання відновлення фінансування уряду не вдалося вирішити в ході зустрічі демократичних лідерів і президента США Дональда Трампа з питання будівництва стіни на кордоні з Мексикою.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп відмовився поступатися багатомільярдною ініціативою щодо побудови стіни на кордоні з Мексикою, щоб зупинити урядовий "шатдаун" в США.

Трамп переконаний, що тисячі людей, які вимушено припинили працювати унаслідок "шатдауна" в Сполучених Штатах, також хочуть, щоб стіна була побудована.Лідер демократів в Сенаті Чарльз Шумер заявив, що Трамп повинен "відмовитися від стіни – чітко і просто", щоб вивести уряд з "шатдауна".

Через суперечки між республіканцями і демократами з приводу вимоги президента США Дональда Трампа виділити 5 млрд доларів на будівництво стіни вздовж кордону з Мексикою прийняття бюджету країни заблоковано. Поки дебати щодо стіни тривають, близько 800 тисяч федеральних службовців не отримують зарплату. Більша частина з них пішла на вимушений неоплачувану відпустку.

Припинення фінансування федеральних структур на Різдво призвело до хаосу в кінці 2018 року, який доповнився різким падінням фондових ринків, внутрішньопартійним загостренням через звільнення міністра оборони Джеймса Меттіса, виведенням військ з Сирії, а також розслідуванням спеціального прокурора ФБР Роберта Мюллера.

Читать польностью: https://tsn.ua/svit/rekordniy-shatdaun-u...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

"Стоял против б*ндеровцев – попал к ф*шистам": оккупанты в Крыму публично унизили предателя Украины 0 0 0
Мужчин свел с ума напиток, вызывающий "адскую" эрекцию: что о нем известно 0 0 0
В Одесі затримали "мінувальника" міжнародного автовокзалу 0 0 0
Київ визнали одним з найуспішніших міст по бюджетним інвестиціям 0 0 0
Несправний ескалатор став причиною паніки у паризькому "Діснейленді" 0 0 0
Японії вказали на ризик "фінансового краху" через гуляння з нагоди зречення імператора 0 0 0
"ТОП100: Гордість та краса України. Жінки": заманювали найдовшою в Європі червоною доріжкою – аж 100 метрів 0 0 0
В Новой Зеландии открыли мечети после теракта 0 0 0
На Балі затримали росіянина при спробі вивезти орангутанга в багажі 0 0 0
Есть контакт. Когда электромобили станут "народными машинами" в Украине 0 0 0