В курортному селищі відновлять закриту канатну дорогу

11 січня, у селищі Ворохта на Івано-Франківщині, розпочався процес відновлення місцевої канатної дороги.
Елементи нової канатно-крісельної дороги вже привезли і розвантажили, - повідомляє Ворохтянська селищна рада.
Канатно-крісельна дорога довжиною понад 2 км, побудована у 1980-х. За словами місцевих жителів, її закрили 10 років тому, начебто на ремонт, який затягнувся. Після цього невідомі просто знищили об'єкт, а майно розікрали.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Показали вражаючі світлини навколосвітньої подорожі канатними дорогами
Канатний шлях належить всеукраїнському фізкультурно-спортивному товариству "Колос". Щоби врятувати і відновити канатну дорогу, мешканці Ворохти і неодноразово влаштовували акції протесту, і зверталися до обласних служб та правоохоронців. Ремонтними роботами займуться власники об'єкту, які обіцяли розпочати роботи ще у квітні 2018, а вже влітку запустити дорогу.
Курорт у Ворохті є центром підготовки українських спортсменів зі стрибків із трампліна, біатлону, лижних перегонів. В кінці канатної дороги знаходився оглядовий майданчик, траси для лижників та стрільбища для біатлоністів. Без канатного шляху об'єкт занепадав.
Варто також додати, що у пошуках альтернативи для закинутої дороги у 2017 році місцевий підприємець у 2017 році без дозволу місцевих органів влади відкрив свою канатну дорогу. Через кілька днів після її відкриття, 18-річний хлопець зірвався з неї і загинув, впавши у 25-метрову прірву.

Львівська міська рада прийняла рішення щодо намірів будівництва підвісної оглядової канатної дороги.

Читать польностью: https://gazeta.ua/articles/science-life/...

Самые важные новости дня с facebook & twitter