Таємничі сигнали в глибокому космосі можуть видавати прибульці - канадські вчені

Канадські астрономи вважають, що сигнали, які вловив новітній радіотелескоп Chime, можуть свідчити про існування інопланетного життя.

Про це пише Sky News.

Швидкі радіосплески - це спалахи радіохвиль невідомого походження довжиною в мілісекунди. Як вони генеруються, науці наразі невідомо, однак вчені мають кілька теорій.

Більшість вважає, що сигнали надходять від потужних астрофізичних явищ, таких як чорні діри або занадто щільні нейтронні зірки, але інші стверджують, що вони можуть бути результатом передових технологій прибульців.У 2017 році професор Авід Леб з Гарвард-Смітсонівського центру астрофізики в США припустив, що ці радіосплески можуть бути витоками з інопланетних передавачів розміром з планету. Він сказав, що замість того, щоб бути призначеним для зв'язку, вони, швидше за все, будуть використовуватися для приведення в рух гігантських космічних кораблів.Останні відкриття зробили астрономи з Канади впродовж трьох тижнів минулого літа. Тринадцять спалахів були помічені за допомогою нового радіотелескопа, який отримав назву Chime.

"Досі був відомий випадок появи таких радіспалахів. Ззавдяки більшій кількості ретрансляторів і джерел, доступним для вивчення, ми зможемо зрозуміти ці космічні загадки, звідки вони і що їх викликає", - розповів доктор з Університету Британської Колумбії Інгрід Стейрс.

Нагадаємо, астрономи із Гарвардського університету, які рік спостерігали за відомим астероїдом-"сигарою", підтвердили припущення вченого Стівена Гокінга про те, що цей об'єкт могли створити прибульці. Інші науковці з недовірою ставляться до теорії Гарвардських вчених і називають її маянею. 

Читать польностью: https://tsn.ua/nauka_it/tayemnichi-signa...

Самые важные новости дня с facebook & twitter