Таємничі сигнали в глибокому космосі можуть видавати прибульці - канадські вчені

Канадські астрономи вважають, що сигнали, які вловив новітній радіотелескоп Chime, можуть свідчити про існування інопланетного життя.

Про це пише Sky News.

Швидкі радіосплески - це спалахи радіохвиль невідомого походження довжиною в мілісекунди. Як вони генеруються, науці наразі невідомо, однак вчені мають кілька теорій.

Більшість вважає, що сигнали надходять від потужних астрофізичних явищ, таких як чорні діри або занадто щільні нейтронні зірки, але інші стверджують, що вони можуть бути результатом передових технологій прибульців.



У 2017 році професор Авід Леб з Гарвард-Смітсонівського центру астрофізики в США припустив, що ці радіосплески можуть бути витоками з інопланетних передавачів розміром з планету. Він сказав, що замість того, щоб бути призначеним для зв'язку, вони, швидше за все, будуть використовуватися для приведення в рух гігантських космічних кораблів.



Останні відкриття зробили астрономи з Канади впродовж трьох тижнів минулого літа. Тринадцять спалахів були помічені за допомогою нового радіотелескопа, який отримав назву Chime.

"Досі був відомий випадок появи таких радіспалахів. Ззавдяки більшій кількості ретрансляторів і джерел, доступним для вивчення, ми зможемо зрозуміти ці космічні загадки, звідки вони і що їх викликає", - розповів доктор з Університету Британської Колумбії Інгрід Стейрс.

Нагадаємо, астрономи із Гарвардського університету, які рік спостерігали за відомим астероїдом-"сигарою", підтвердили припущення вченого Стівена Гокінга про те, що цей об'єкт могли створити прибульці. Інші науковці з недовірою ставляться до теорії Гарвардських вчених і називають її маянею. 

Читать польностью: https://tsn.ua/nauka_it/tayemnichi-signa...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Гороскоп на 24 березня для всіх знаків зодіаку 0 0 0
Військові – люди другого сорту: чому їм не дають кредити у держбанках? 0 0 0
Канада продовжила санкції проти Януковича 0 0 0
ЗМІ: Терезу Мей можуть відправити у відставку 0 0 0
Евакуація з лайнера в Норвегії триватиме всю ніч 0 0 0
У Бразилії оголосили тривогу через загрозу прориву дамби 0 0 0
Проблема заклику Порошенка в тому, що більшість керується саме ірраціональними чинниками 0 0 0
"ТОП100: Гордість та краса України. Жінки": заманювали найдовшою в Європі червоною доріжкою – аж 100 метрів 0 0 0
Вчені назвали справжнє ім'я найжорстокішого вбивці Лондона 0 0 0
Вчені розповіли, що викликає землетруси та виверження вулканів 0 0 0