Ухвалення резолюції щодо мілітаризації Криму стало перемогою самої Генасамблеї ООН - Кислиця

Ухвалення резолюції Генасамблеї ООН щодо мілітаризації Криму є перемогою не лише України, а й самої Генасамблеї, доводить її силу та роль. 

Також група друзів Росії у Генасамблеї надалі зменшується.

Про це заявив заступник міністра закордонних справ України Сергій Кислиця, - пише Укрінформ.

«Сьогоднішній день - це перемога не лише для України, це перемога передусім Генеральної асамблеї. Уже не перший рік, не перше десятиліття триває дискусія про її силу та роль. Той факт, що з підтримання міжнародного миру і безпеки Генасамблея проголосувала на нашому боці, свідчіть про те, що вона залишається здоровим організмом", - підкреслив Кислиця.

Український дипломат розповів, що його обурили деякі виступи представників країн-друзів Росії, які безуспішно намагалися внести правки до резолюції."Один з найбільш токсичних епізодів цієї дискусії - це коли ти змушений сидіти і слухати лекцію про мир і безпеку від Сирійської Арабської Республіки. Це просто ганьба", - пояснив він.

Кислиця додав, що з іншого боку, такі виступи ілюструють, що група друзів Росії стає надалі зменшується. Водночас, Україна продовжує активно просувати свої ініціативи.Нагадаємо, Генеральна асамблея ООН висловила серйозну стурбованість з приводу прогресуючої мілітаризації Криму Російською Федерацією. За відповідну резолюцію "Проблема мілітаризації АР Крим та м.Севастополь (Україна), а також частин Чорного і Азовського морів", проголосували у понеділок, 17 грудня, на засіданні Генеральної асамблеї ООН. 66 країн-членів проголосували "за", 19 - "проти", 72 - утримались.

Згідно з текстом ухваленого документа, Генасамблея підкреслює, що присутність російських військ у Криму суперечить національному суверенітету, політичної незалежності та територіальної цілісності України і підриває безпеку і стабільність сусідніх країн і європейського регіону. 

Читать польностью: https://tsn.ua/svit/uhvalennya-rezolyuci...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

У МОЗ ініціюють кримінальну відповідальність за продаж ліків без рецепта 0 0 0
У Колумбії стався потужний землетрус 0 0 0
Лоукостер Wizz Air не пустив на рейс до України російських журналістів 0 0 0
Захоплює дух: показали кращі фото з дронів 0 0 0
Вчені назвали справжнє ім'я найжорстокішого вбивці Лондона 0 0 0
Я не верю что мы будем в ЕС. Мы там никому не нужны, – мнение 0 0 0
Внаслідок нападу бойовиків у Малі загинули більше сотні осіб 0 0 0
Стало известно, почему некоторые женщины не хотят секса 0 0 0
Есть контакт. Когда электромобили станут "народными машинами" в Украине 0 0 0
Неожиданный вред. Пять продуктов, которые ошибочно считаются полезными 0 0 0