Ухвалення резолюції щодо мілітаризації Криму стало перемогою самої Генасамблеї ООН - Кислиця

Ухвалення резолюції Генасамблеї ООН щодо мілітаризації Криму є перемогою не лише України, а й самої Генасамблеї, доводить її силу та роль. 

Також група друзів Росії у Генасамблеї надалі зменшується.

Про це заявив заступник міністра закордонних справ України Сергій Кислиця, - пише Укрінформ.

«Сьогоднішній день - це перемога не лише для України, це перемога передусім Генеральної асамблеї. Уже не перший рік, не перше десятиліття триває дискусія про її силу та роль. Той факт, що з підтримання міжнародного миру і безпеки Генасамблея проголосувала на нашому боці, свідчіть про те, що вона залишається здоровим організмом", - підкреслив Кислиця.

Український дипломат розповів, що його обурили деякі виступи представників країн-друзів Росії, які безуспішно намагалися внести правки до резолюції."Один з найбільш токсичних епізодів цієї дискусії - це коли ти змушений сидіти і слухати лекцію про мир і безпеку від Сирійської Арабської Республіки. Це просто ганьба", - пояснив він.

Кислиця додав, що з іншого боку, такі виступи ілюструють, що група друзів Росії стає надалі зменшується. Водночас, Україна продовжує активно просувати свої ініціативи.Нагадаємо, Генеральна асамблея ООН висловила серйозну стурбованість з приводу прогресуючої мілітаризації Криму Російською Федерацією. За відповідну резолюцію "Проблема мілітаризації АР Крим та м.Севастополь (Україна), а також частин Чорного і Азовського морів", проголосували у понеділок, 17 грудня, на засіданні Генеральної асамблеї ООН. 66 країн-членів проголосували "за", 19 - "проти", 72 - утримались.

Згідно з текстом ухваленого документа, Генасамблея підкреслює, що присутність російських військ у Криму суперечить національному суверенітету, політичної незалежності та територіальної цілісності України і підриває безпеку і стабільність сусідніх країн і європейського регіону. 

Читать польностью: https://tsn.ua/svit/uhvalennya-rezolyuci...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Військова прокуратура назвала основну версію вибухів на арсеналі у Калинівці 0 0 0
Трамп погодився закрити свій благодійний фонд 0 0 0
"Москитный" путь нашего флота 0 0 0
Щонайменше 600 будинків згоріло внаслідок жахливої пожежі на півночі Бразилії 0 0 0
Король Бельгии приостановил отставку премьер-министра 0 0 0
Кен Блок представил юбилейную «Джимхану» 0 0 0
Есть контакт. Когда электромобили станут "народными машинами" в Украине 0 0 0
Неожиданный вред. Пять продуктов, которые ошибочно считаются полезными 0 0 0
Квотировать нельзя помиловать. Как "чёрные списки" и квоты влияют на радио и телевидение 0 0 0
Женский день календаря. История праздника 8 Марта: легенды и реальность 0 0 0