Застуда наступає: як вилікувати кашель

Щоб швидко вилікувати кашель, потрібно визначити його вид та причини. Від цього залежатиме спосіб лікування. Можна використовувати настоянки, відвари та процедури для лікування.Щоб обрати рецепт, потрібно знати вид кашлю. Для цього необхідно врахувати: тривалість хвороби, силу симптому та його характер.Першим видом є непродуктивний кашель Для нього характерна відсутність мокротиння, що провокує появу болю в грудях. Це сухий кашель, який викликається фарингітом, ГРВІ, ларингітом, початком трахеїту.Наступним є продуктивний вид. Він виділяється утворенням мокротиння. Вологий кашель є вірним супутником пневмонії та бронхіту, говорить ukr.media.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Які продукти допоможуть не хворіти
Не можна відмовлятися від візиту до лікаря, якщо симптом зберігається більше 2 тижнів. Погані симптоми - температура, свист у грудях, утруднення дихання, харкотиння гнійного типу. Йти до лікаря, якщо через 2 доби після прийому антибіотиків симптоми не полегшали і не спала температура, є сильна біль у грудях.Щоб вилікувати сухий кашель, потрібно питво. Щоб зняти подразнення в горлі і домогтися продуктивної форми кашлю, потрібно треба більше 2 л рідини в день. Рекомендується проводити інгаляції з содою або мінеральною водою. Не варто нехтувати зволоженням повітря. Мокрий кашель можна лікувати молоком з імбиром, бананом від кашлю, гусячий жиром та ріпою з медом.

В список найкорисніших для організму продуктів увійшли: місо-суп, манго, авокадо, курячі яйця, горіхи кеш'ю, житній хліб, тушковане м'ясо, карі, шоколад, зелений листовий салат.

Читать польностью: https://gazeta.ua/articles/health/_zastu...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Країни НАТО збільшили допомогу Україні 0 0 0
День Святого Миколая: святкові побажання у прозі та віршах 0 0 0
Сила долі: яким був воєнний стан у Польщі 0 0 0
Ціна сильних інституцій 0 0 0
Два під'їзди будинку завалилися від вибуху 0 0 0
Яку погоду очікувати на Миколая 0 0 0
Які вулиці перекриють в Києві на Новий рік 2019: інфографіка 0 0 0
Трастові фонди НАТО отримали додаткові кошти для допомоги Україні 0 0 0
У Камеруні журналістку заарештували через «розповсюдження фейків» 0 0 0
США і Китай можуть провести переговори щодо торгівлі вже у січні 0 0 666