Любить поїсти та позує на камеру. Фото усміхненого їжака зі Львова підкорює Instagram

На теренах Instagram з’явилася чергова зірка – кумедний їжак на прізвисько Рік зі Львова.

Господарі Ріка вирішили завести їжака після того, як натрапили на сторінку цих милих створінь у Facebook. Вони знайшли у Львові чоловіка, який займається продажем карликових африканських їжаків, поїхали просто подивитися, однак вже не змогли поїхати додому без домашнього улюбленця.

"Мені дали потримати це чудо, а віддати я вже його не змогла. Довелося везти додому. Мешкає з нами цей маленький комочок вже півроку", - розповіла ТСН.ua власниця Ріка - дизайнерка Діана.Їжак – нічна тварина, а тому майже весь день спить і не сумує через те, що господарів немає вдома. Ввечері Ріка випускають погуляти по квартирі, а вночі – садять у клітку. Там у нього є бігове колесо, на якому він обожнює займатися."Їсти - його хобі. Він їсть навіть коли не голодний, тому треба слідкувати, щоб він не переїдав, бо доведеться саджати на дієту. Ми купили кухонну вагу і слідкуємо, щоб він дуже не поправлявся. Коли їжаки набирають забагато ваги, вони не можуть скручуватись і ходити, тому важливо за цим слідкувати", - каже господарка Ріка.

Харчується він курячим філе, кормом для кошенят та личинками зоофобусами. Окрім спеціального раціону, власникам Ріка доводиться ще й дотримуватися спеціального температурного режиму в оселі – не менше 20 градусів тепла.  Діана почала фотографувати свого улюбленого їжака і згодом завела для нього Instagram-сторінку, щоб ділитись з людьми радістю, яку він щодня їй приносить.

"Рік завжди працює на камеру, як справжня супермодель", - додала вона.

Нещодавно журналісти "1+1" врятували лісового їжака, який забрів до приміщення офісу. Зясувалося, що тварина була поранена. Її відвезли до ветклініки на лікування, а потім випустили на волю.  

Читать польностью: https://tsn.ua/tsikavinki/lyubit-poyisti...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

В аеропорту «Київ» через туман скасували кілька рейсів 0 0 0
Ученые предупредили об опасности Instagram и Facebook 0 0 0
Італієць залишив німецький бізнес і відкрив кафе в Україні 0 0 0
Чому потрібна реформа інституту реєстрації місця проживання 0 0 0
У Єгипті вперше знайшли колекцію муміфікованих жуків-скарабеїв 44 44 666
Усик поділився планами на майбутнє після перемоги над Белью 0 0 0
В аеропорту Київ через туман скасували кілька рейсів 0 0 0
Во Львове сделали надписи "филиал ФСБ" у нескольких храмов Московского патриархата 0 0 0
5 самых интересных сериалов ноября 0 0 0
Немчанинов: Создаем моменты, но забить не можем 0 0 0