Рада дозволила Морській охороні застосовувати зброю без попередження для відбиття атаки

Верховна Рада України ухвалила законопроект, яким визначається, що зброя кораблів та катерів Морської охорони Державної прикордонної служби може застосовуватися без попередження для відбиття нападу на них.

За відповідний документ проголосували 244 депутати.Сам закон має назву "Про прилеглу зону України" і він встановлює статус та визначає правовий режим прилеглої зони України, а також порядок реалізації Україною у цій зоні своїх прав як прибережної держави. Зокрема, прилегла зона прилягає до територіального моря України і зовнішня межа її розташована на відстані не більше 24 морських миль. У прикінцевих положеннях до нього і міститься норма щодо застосування зброї.

Крім цього, зброя може застосовуватися після попереджувальної стрільби з метою затримання суден, які порушили законодавство України про державний кордон або митне, фіскальне (податкове), імміграційне (міграційне) чи санітарне законодавство України.У законі зазначається, що з метою запобігання цим порушенням Україна у своїх прилеглій та виключно економічній зоні може зупиняти та оглядати судна, а також затримувати їх і арештовувати членів екіпажу, за винятком військових кораблів та інших державних суден, які використовуються з некомерційною метою.

Нагадаємо, Державна прикордонна служба України привела у повну бойову готовність усі катери та кораблі. Від 1 грудня прикордонників ввели у штат управління Морської охорони та було створено морське регіональне управління.

Читать польностью: https://tsn.ua/ukrayina/rada-dozvolila-m...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Итоги 15.01: Удар по Мэй и требование Путина 0 0 0
Настоятель Києво-Печерської лаври похвалився, як через його прокляття померли люди 0 0 0
На Кіпрі арештовано майно Фірташа на суму близько $46 млн, - ЗМІ 0 0 0
Сенатор-демократ від Нью-Йорка хоче балотуватися в президенти США 0 0 666
Сенат США оскаржив зняття санкцій з компаній Дерипаски 0 0 0
У Кенії під час нападу на готель загинули 15 осіб 0 0 0
Конгрес Венесуели оголосив Мадуро узурпатором 0 0 0
На Запоріжжі СБУ ліквідувала міжнародний канал наркотрафіку. ФОТО 0 0 0
В Кении при нападении на отель погибли 15 человек 0 0 666
Не потерплять ігнорування норм: США обурені запуском Іраном супутника 0 0 666