У Сінгапурі поліцейські змусили Путіна пройти через металошукач. Він "задзвенів"

Президента Росії Володимира Путіна змусили пройти через металошукач у торгово-виставковому центрі Suntec в Сінгапурі, де відбувається саміт Асоціації держав Південно-Східної Азії.

Про це пише "КоммерсантЪ".

За словами журналіста видання Андрія Колеснікова, Путін хотів, як зазвичай, пройти повз рамку металошукача. Однак російського президента акуратно перенаправили пройти крізь рамку."Це була, без перебільшення, унікальна ситуація. У таких випадках президентові, та що там, будь-якому міністру відкривають який-небудь додатковий прохід, який завжди є і відгороджений якими-небудь стовпчиками з червоною стрічкою, яку просто знімають, а потім знову вішають між стовпчиками, так і все. І всім зручно, і без наслідків для всіх. Але тут все вийшло принципово інакше", - написав журналіст.

Путін, проходячи крізь рамку металошукача, "задзвенів". Однак, судячи з повідомлення російського журналіста, президента РФ не змушували показувати вміст кишень.Крім того, помічникові президента Росії Юрію Ушакову у Сінгапурі місцеві служби безпеки влаштували особистий огляд просто в автобусі, коли він повинен був зустрічати Путіна біля трапа літака. 

Читать польностью: https://tsn.ua/svit/u-singapuri-policeys...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Есть контакт. Когда электромобили станут "народными машинами" в Украине 0 0 0
Квотировать нельзя помиловать. Как "чёрные списки" и квоты влияют на радио и телевидение 0 0 0