Чиновники міста на Черкащині, яке залишилось без опалення, преміювали себе на 10 мільйонів грн

Депутати Верховної Ради вже зареєстрували постанову про проведення перевиборів у Смілі, а також відкрито кримінальне провадження щодо безвідповідальної позиції міської влади Сміли і несвоєчасного запуску опалювального сезону.

Про це на засіданні уряду заявив віце-прем’єр-міністр-міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

За словами міністра, місцева влада мала у бюджеті кошти на погашення частини боргу, аби увійти у опалювальний сезон вчасно, однак витратила наявні гроші на заохочення самих себе.

"Уряд не влаштовує ситуація, коли на виплати премій працівникам міської ради виділялося 10 млн грн, в той час як на виплату боргу за опалення влада міста кошти не змогла знайти. Місцеві депутати впродовж 3-ох місяців шукали кошти, щоб дати гарантії для вчасного запуску опалення. Мова йде про 15 мільйонів гривень. Але у той же час, на стимулюючі виплати: за інтенсивність праці, за напруженість на роботі працівникам міської ради Сміли, кошти були знайдені. Преміювання на соціально-культурну сферу у 5 млн грн. теж виплачено", — повідомив Зубко.

15 листопада Едуард Кругляк, заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України разом з заступником керівника "Нафтогазу" планують виїхати в місто Сміла на сесію міської ради, щоб допомогти в ухваленні рішення щодо теплопостачання у місті.

Раніше у місті Сміла Черкаської області оголосили надзвичайний стан через відсутність опалення, а мешканці перекривали загальнодержавну трасу. 

Читать польностью: https://tsn.ua/groshi/chinovniki-mista-n...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Які хвороби можна уникнути займаючись сексом 0 0 0
"Мінування" всіх лікарень в Харкові кваліфікували як теракт 0 0 0
Дрони хуситів атакували аеропорти в Саудівській Аравії 0 0 0
Почему газовик Укргаздобычи — ваш хороший друг 0 0 0
ДСНС: рятувальники розбирають завали на місці вибуху у Києві 0 0 0
З полуницею, шампанським та вином: нагородили кращих художників України 0 0 0
У Нотр-Дам відбулася перша служба після пожежі 0 0 0
Біля берегів Нової Зеландії стався сильний землетрус 0 0 0
В Кении на бомбе подорвался полицейский автомобиль, восемь человек погибли 0 0 0
Пакистанский министр во время брифинга перевоплотился в кота 0 0 0