Допоможіть Богданці одужати після пересадки нирки

Богданочка Юрескул з Кіровоградщини потребує допомоги небайдужих людей. Дитина народилася одною з двійні і була у важкому стані.

"Під час першого обстеження Богданочки лікарка сказала, що вона не може знайти нирки, виявила вроджену ваду серця, та ваду легень, але ніякого діагнозу ніхто не ставив і мені не пояснював, що відбувається з моєю донечкою. Богданочка весь час була на межі смерті і боролася за своє життя. У Богданочки однієї нирки немає взагалі, а інша нирка недорозвинена, її майже немає. Коли Богданочці було 1 рік і 9 міс., їй встановили катетер для діалізу і в нас почалося друге життя", - розповідає мама дівчинки.

Мама дитини не опускала рук і намагалася знайти лікарів, які б могли врятувати дитину. Їй порадили зробити трансплантацію нирки від нерідного донора у Мінську. Кошти на операцію збирали за допомогою небайдужих людей і минулого року операцію таки провели.

"Зараз Богдана має відносно повноцінне дитинство, вона може гратися з іншими дітками, навчається поки що вдома, на індивідуальній формі, їй не потрібно більше проходити виснажливі процедури діалізу, які, до речі, їй доводилося витримувати цілодобово і кожного дня, протягом 4,5 року. Двічі на день вона приймає ліки від відторгнення нирки, імуносупресію, та раз на три тижні здає аналізи, за потребою частіше. Але раз на півроку вона повинна проходити комплексне обстеження в клініці, де їй робили операцію. Клініка надала нам рахунок на 2000€. Наша родина не має таких грошей, і я змушена звернутися по допомогу до небайдужих людей", - каже мама дівчинки.

Реквізити для допомоги:

Картка ПриватБанку на ім'я Берендя Ірина Миколаївна:

5168 7456 0054 2259

МФО: 305299

ЕГРПОУ(ОКПО): 14360570

Рахунок отримувача: 29244825509100

Читать польностью: https://tsn.ua/dopomoga/dopomozhit-bogda...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Головні новини футболу 14 жовтня: Італія здолала Польщу, суперник збірної України в Лізі націй залишився без тренера 0 0 0
Трамп запевнив, що довіряє лідеру КНДР 0 0 0
Що вдягти на побачення, аби воно завершилося успішно 0 0 0
Після вибухів у Ічні в лікарнях заходиться 91 евакуйована людина 0 0 0
Пухлину головного мозку видалили через ніс 0 0 0
У лікарнях в Ічні знаходиться 91 евакуйований після вибухів 3 3 666
Розруха, пісок та пил: показали 7 моторошних покинутих міст у світі 0 0 0
Борис Джонсон закликав Британію опиратися ЄС 0 0 0
Трамп не виключає відставки глави Пентагона Джеймса Меттіса 0 0 0
Топ-менеджер Ford скасував поїздку в Ер-Ріяд після зникнення журналіста 0 0 0