У Києві запроваджують єдиний квиток на транспорт: де купити та поповнити і як він працює

1 листопада у комунальному громадському транспорті Києва – метро, автобусах, тролейбусах та трамваях – у тестовому режимі запроваджують єдиний електронний квиток. Безконтактна пластикова картка схожа розмірами на банківську, придбати її можна за 40 грн, а потім поповнювати, щоб здійснювати поїздки.Де придбати Е-квиток? Скільки коштує?

Продаж електронних карток здійснюватимуть кондуктори в тролейбусах, трамваях та автобусах, у касах метрополітену, "Київпастрансу" (адреси за цим посиланням), спеціальних боксах, кіосках "Преса", "ТурІнфо", "Т-Кіосках".

Стандартна вартість проїзду в усьому комунальному громадському транспорті - 8 грн. Якщо поповнити картку на більшу суму, то діють знижки. Скажімо, поповнення на 325 грн дасть можливість знизити вартість поїздки до 6,5 грн і таким чином вийде 50 поїздок. Економія - 75 грн.Як користуватися Е-квитком?

Після придбання картку потрібно зареєструвати в особистому кабінеті на сайті transport.kyivcity.gov.ua. Для здійснення поїздок потрібно поповнити картку грошима за допомогою терміналів, інтернет-банкінгу або у спеціальних пунктах продажу.

Як поповнити?

У касах метрополітену та "Київпастрансу", у боксах самообслуговування - Ibox, EasyPay, PrivatBank, 2Click, у кіосках "Преса", "ТурІнфо", "Т-Кіосках", на платіжних порталах Іpay, Portmone, EasyPay, "Приват24".

Як скористатися Е-квитком у транспорті?

Громадський транспорт буде обладнано валідаторами (близько 1200 на всю столицю) – спеціальними зчитувальними пристроями. Їх можна буде знайти біля дверей та всередині салонів громадського транспорту. Пасажиру потрібно просто прикласти транспортну картку до валідатора – проїзд оплачено. Контролери матимуть спеціальні пристрої для перевірки реєстрації електронного квитка. У метро валідаторами обладнана частина турнікетів.

Якщо потрібно здійснити одноразову поїздку

Для пасажирів, які їздять нерегулярно, замість жетонів у метро та одноразових паперових квитків у наземному транспорті вводять єдині паперові квитки з QR-кодами. Їх можна буде придбати за 8 грн у спеціальних боксах, а також у касах метрополітену та "Київпастрансу". Принцип дії такого одноразового квитка подібний до того, що й з Е-Квитком – потрібно прикласти до валідатора, аби система віртуально закомпостувала квиток.

Читать польностью: https://tsn.ua/kyiv/u-kiyevi-zaprovadzhu...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Боксер Усик отримав орден від УПЦ МП 0 0 0
Почему нужен экспресс в аэропорт "Борисполь" 0 0 0
Глава УПЦ МП Онуфрій втратив титул митрополита Київського 0 0 0
У Росії стався вибух у багатоповерхівці 0 0 0
У Будапешті поновилися антиурядові протести 0 0 0
Порошенко збирає прес-конференцію 0 0 0
Онуфрій втратив титул митрополита Київського 0 0 0
Запрацював додаток, що реагує на надзвичайні події 0 0 0
Советы, как выбрать елку 0 0 0
«Закон про рабство»: У Будапешті поновилися антиурядові протести 0 0 0