Напад на Гандзюк: суд відпустив із СІЗО одного із підозрюваних

Підозрюваного в нападі на громадську активістку і радника міського голови Херсона Катерину Гандзюк - Віктора Горбунова відпустили з СІЗО.
Про це у вівторок повідомляє місцеве видання «Мост».
Зазначається, що переглянути запобіжний захід для Горбунова просив прокурор та його захист. Сам Горбунов повідомив, що він з перших хвилин затримання співпрацював зі слідством і розповів все, що знав.
У зв'язку з цим суд вирішив, що клопотання прокурора слід задовольнити.
Раніше суд відпустив під домашній арешт учасників замаху на Катю Гандзюк Васяновича і Вишневського. Завтра суд буде розглядати запобіжний захід одному з організаторів замаху Сергію Торбіну.
Наприкінці вересня Гандзюк записала перше відеозвернення.
Раніше стало відомо, що радниця міського голови Херсона Катерина Гандзюк, яка постраждала від нападу з кислотою, вважає всіх 5 підозрюваних, затриманих поліцією, причетними до нападу.
Гандзюк перенесла вже 11 операцій з видалення змертвілих тканин та пересаджування шкіри.
Як відомо, сірчана кислота обпекла 40% тіла Гандзюк. Це руки, частина спини, шиї, обличчя. Після первинної допомоги в херсонській лікарні потерпілу 1 серпня екстрено санітарним літаком транспортували до Києва.
Наразі в замаху на життя Гандзюк підозрюється п'ять осіб. Усі вони учасники АТО, розвідники «Української добровольчої армії». Четверо з них визнали свою провину. П'ятий співучасник Сергій Торбін, на якого вказують інші підозрювані як на організатора замаху, заперечує свою причетність.

Читать польностью: https://glavcom.ua/news/napad-na-gandzyu...

Самые важные новости дня с facebook & twitter