Порошенко звільнив Полторака з військової служби

Президент України Петро Порошенко звільнив міністра оборони Петра Полторака з військової служби.

Про це він заявив 13 жовтня під час виступу на урочистих заходах вшанування військових України."Генерал армії України Степан Полторак залишає військову службу. Відповідно до вимог Закону України "Про національну безпеку України" вже з 1 січня наступного року посаду міністра оборони України має посідати цивільна особа", - повідомив Порошенко.Він також зазначив, що запропонував Полтораку продовжити керувати Міністерством оборони вже як цивільна особа."Закон, узгоджений з нашими партнерами по НАТО, передбачає можливість призначити Степана Полторака цивільним міністром оборони України після залишення ним військової служби. Отже моє рішення цілком і повністю відповідає букві і духу цього Закону", - підкреслив Порошенко.

Під час урочистостей він також нагородив Полторака орденом Богдана Хмельницького першого ступеня та зазначив, що повністю йому довіряє.Нагадаємо, 21 червня Верховна Рада проголосувала у другому читанні за президентський законопроект "Про національну безпеку України". Відповідне рішення підтримали 248 народних депутати, не голосували у повному складі фракція "Опозиційного блоку" та група "Відродження", з групи "Воля народу" проголосував один депутат, а з "Радикальної партії Олега Ляшка" - троє. 

Законопроектом було визначено фундаментальні національні інтереси України: інтеграція в європейський політичний, економічний, безпековий, правовий простір; набуття членства в Європейському Союзі та в Організації Північноатлантичного договору; розвиток рівноправних взаємовигідних відносин з іншими державами.

Читать польностью: https://tsn.ua/ukrayina/poroshenko-zviln...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Экс-заместитель премьера Великобритании перешел на работу в Facebook 0 0 0
«Потяг пішов»: Ар’єв вважає, що делегація РФ не повернеться в ПАРЄ у 2019 році 0 0 0
Україна конфіскувала кримське судно «Норд» 0 0 0
Як керченський стрілець Росляков міг виготовити бомбу 0 0 0
В Украине изменились условия получения субсидий 0 0 0
Топ-8 новин за 19 жовтня: світові події п'ятниці 0 0 0
Аварія Су-27: названі чотири версії катастрофи 0 0 0
Из-за существующих в украинском законодательстве пробелов у каждого может быть неограниченное количество гражданств 0 0 0
Матіос назвав 4 версії причин катастрофи Су-27 0 0 666
Матіос вважає, що на виборах будуть розігрувати «карту» із ветеранськими організаціями 0 0 0