Порошенко звільнив Полторака з військової служби

Президент України Петро Порошенко звільнив міністра оборони Петра Полторака з військової служби.

Про це він заявив 13 жовтня під час виступу на урочистих заходах вшанування військових України."Генерал армії України Степан Полторак залишає військову службу. Відповідно до вимог Закону України "Про національну безпеку України" вже з 1 січня наступного року посаду міністра оборони України має посідати цивільна особа", - повідомив Порошенко.Він також зазначив, що запропонував Полтораку продовжити керувати Міністерством оборони вже як цивільна особа."Закон, узгоджений з нашими партнерами по НАТО, передбачає можливість призначити Степана Полторака цивільним міністром оборони України після залишення ним військової служби. Отже моє рішення цілком і повністю відповідає букві і духу цього Закону", - підкреслив Порошенко.

Під час урочистостей він також нагородив Полторака орденом Богдана Хмельницького першого ступеня та зазначив, що повністю йому довіряє.Нагадаємо, 21 червня Верховна Рада проголосувала у другому читанні за президентський законопроект "Про національну безпеку України". Відповідне рішення підтримали 248 народних депутати, не голосували у повному складі фракція "Опозиційного блоку" та група "Відродження", з групи "Воля народу" проголосував один депутат, а з "Радикальної партії Олега Ляшка" - троє. 

Законопроектом було визначено фундаментальні національні інтереси України: інтеграція в європейський політичний, економічний, безпековий, правовий простір; набуття членства в Європейському Союзі та в Організації Північноатлантичного договору; розвиток рівноправних взаємовигідних відносин з іншими державами.

Читать польностью: https://tsn.ua/ukrayina/poroshenko-zviln...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Порошенко збирає прес-конференцію 0 0 0
Эксперт рассказал о логике политической игры Порошенко с введением военного положения (видео) 0 0 0
Вселенський патріарх офіційно запросив митрополита Епіфанія для вручення томосу 0 0 0
США закликали ФРН прислухатися до побоювань сусідніх країн через "Північний потік-2" 0 0 0
Онуфрій втратив титул митрополита Київського 0 0 0
Запрацював додаток, що реагує на надзвичайні події 0 0 0
Путин предал Гиркина: Ходаковский раскрыл детали захвата Славянска 0 0 0
Дослідники назвали причину можливої поразки ВМФ США від Росії і Китаю 0 0 0
У Пентагоні заявили, що коаліція завдала авіаудару по мечеті на півдні Хаджина 0 0 0
Топ-8 подій в історії Київського православ'я 0 0 0