"МВС діятиме жорстко". Аваков пообіцяв боротися з релігійним екстремізмом в Україні

Міністерство внутрішніх справ не допускатиме свавілля та екстремізму на релігійному ґрунті на тлі процесу надання Україні автокефалії. 

Про це заявив керівник відомства Арсен Аваков. "Закликаю не допускати провокацій і спекуляцій. МВС забезпечить безпеку та правопорядок. Якщо виникне необхідність протидіяти екстремізму та релігійній ворожнечі, діятиме жорстко. Хай це не стане несподіванкою для всіх "гарячих голів", - сказав міністр.

Він також закликав політичних та громадських активістів не вчиняти провокацій і спроб дестабілізувати ситуацію в Україні. У четвер, 11 жовтня, Синод Константинопольського патріархату вирішив продовжити процедуру надання Томосу про автокефалію Українській православній церкві. Також було ухвалено рішення про визнання Константинополем узурпації влади над Київською митрополією Москвою незаконним актом. Також синод вирішив зняти всі заборонні санкції РПЦ стосовно предстоятеля УПЦ КП Філарета та предстоятеля УАПЦ Макарія. Разом із тим Патріархія наголосила на неприпустимості майнових конфліктів і насильства у процесі творення помісної церкви в Україні.

Читать польностью: https://tsn.ua/ukrayina/mvs-diyatime-zho...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Есть контакт. Когда электромобили станут "народными машинами" в Украине 0 0 0
Квотировать нельзя помиловать. Как "чёрные списки" и квоты влияют на радио и телевидение 0 0 0