Буде щось позитивне, за кілька годин почуєте результати – екзарх Даниїл про Томос українській церкві

Екзарх Вселенського патріарха в Україні, архієпископ Даниїл Памфілійський заявив, що має надію на "позитивне" рішення щодо українського питання наприкінці Синоду Вселенського патріархату, який триває у Стамбулі.

Про це він заявив перед початком засідання Синоду в останній день, 11 жовтня, передає "Радіо Свобода"."Доповідь пройшла чудово, ми провели зустріч із патріархом, а сьогодні зранку продовжуємо. Сподіваємося, що до кінця дня буде офіційне повідомлення. Доповідь була сприйнята чудово. Я думаю, всі були зацікавлені українським питанням, було багато питань і відповідей. Так що думаю, що буде щось позитивне. Буде ще продовження доповіді і обговорення. Думаю, за кілька годин ви почуєте результати", - заявив він.

Нагадаємо, 9 жовтня у Стамбулі розпочався Синод Вселенського патріархату, основним питанням якого стане надання українській церкві автокефалії. За словами владики Даниїла, архієпископа Памфілійського, екзарха Константинополя в Україні, церкви в Україні вже готові до об’єднання та співпраці. Натомість член священного синоду Вселенського патріархату митрополит Австрії і екзарх Угорщини Арсеніос ухилився від відповіді про можливість надання Томосу вже на цьому синоді. У разі, якщо архієреї не дійдуть згоди, українське питання можуть перенести на наступне засідання Синоду, що відбудеться у листопаді.

Читать польностью: https://tsn.ua/ukrayina/bude-schos-pozit...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Путин 4.0. Что мировые СМИ пишут о выборах президента России 0 0 0
Квотировать нельзя помиловать. Как "чёрные списки" и квоты влияют на радио и телевидение 0 0 0