Українські воїни знялись в благодійній фотосесії з безпритульними собаками

У Львівському комунальному підприємстві "Лев", до Дня захисника України, відбулася фотосесія учасників та учасниць бойових дій з безпритульними собаками.
Згодом 12 світлин стануть обкладинками для календаря, - пише "Львівський портал".
Фотосесія учасників та учасниць війни разом з підопічними ЛКП "Лев" відбулася в рамках проекту "Вірні назавжди", яку організовує Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На передовій зіграли незвичне весілля
"В мене давно виникла така ідея фотосесії. З часом це вилилось у те, що такий проект є потрібним, як і бійцям, так і ЛКП "Лев". Я дуже рада, що всі погодились на такий проект, і за менш ніж 2 місяці ми його вже реалізовуємо. Люди, які беруть участь у фотосесії це саме ті герої, які мали бути", розповіла прес-секретар центру надання послуг учасникам бойових дій Софія Добик.
Однією з бійчинь, які долучились до проекту, стала 26-річна Олеся Котлярова. Дівчина була в лавах добровольчого батальйону "Айдар" у 2014-2015 роках. Спочатку служила добровольцем, а потім її мобілізували і вона стала офіційною частиною Збройних Сил України.
"Я дуже люблю такі проекту, тому, коли мені подзвонили з центру надання послуг, я одразу погодилась. Я дуже люблю тварин, люблю собак, сама маю собаку, тому дуже рада, що є частинкою цього проекту", розповіла учасниця фотосесії.
Захисники самостійно обирали, з якою собачкою фотографуватися, після чого налагоджували з ними контакт: прогулювались, бавились, пригощали смаколиками.
"Я обрав песика Роккі, бо він такий ж побитий життям, як і я. Він був дуже розгублений, наляканий, адже тут знаходиться зовсім недавно. Саме цим він мені припав до душі, тому й вирішив з ним фотографуватися", поділився Назарій Дубик, який у 2014-2015 році воював у добровольчому батальйоні у Станиці Луганській.
Організатори зазначили, що будуть давати можливість АТОвцям самостійно обирати, місяць, який прикрасить їхня світлина у календарі на 2019 рік. Відтак, Олена казала, що хотіла б бути на обкладинці сенця, адже народилась саме цього місяця, а Назарій, за тією з логікою, у січні.

Художник із Запоріжжя Михайло Дяченко створив серію плакатів, на яких зобразив військову еліту України. Він відновив і обличчя тих діячів Української революції 1917-1921 років, фотографії яких існують тільки в поганій якості.

Читать польностью: https://gazeta.ua/articles/regions/_ukra...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Українське поле на канадському цвинтарі. ФОТО 0 0 0
В Україні зросла кількість одержувачів субсидій 0 0 0
10 новорічних фільмів, які зроблять настрій казковим 0 0 0
Молоді австрійські фермерки роздяглися для календаря 0 0 0
Які медичні послуги можна буде отримати безоплатно у 2019 році 0 0 0
Вчені розповіли, як тварини впливають на здоров'я дітей 0 0 0
Усика визнали найкращим боксером року за версією ESPN 0 0 0
Епіфаній подякував США за підтримку 0 0 0
Митрополит Епіфаній зустрівся з послом США в Україні 0 0 0
Кримський «суд» відмовив надати перекладача українському моряку 0 0 0