"Нехай чиновники самі на 4,2 тисячі гривень проживуть!"

Лідер Радикальної партії вимагає істотного підвищення мінімальних зарплат для всіх українців. А також перерахунку пенсій для чорнобильців, військових і колгоспників.
Підвищення мінімальної зарплати до 4173 гривень не допоможе подолати бідність і зупинити трудову міграцію українців за кордон, заявив Олег Ляшко. Її рівень має бути не нижчим за 6 тис. грн, вважає політик.
Лідер Радикальної партії розкритикував поданий урядом проект держбюджету на 2019 рік. Назвав його "бюджетом проїдання". І розповів, якими бачить шляхи підвищення доходів українців.
 Бюджет, який подав уряд це фактично бюджет не розвитку, а занепаду. Бюджет, який змушує українців тікати з рідного дому за кордон у пошуках кращого життя. Влада пропонує з 1 січня наступного року підвищити мінімальну зарплату до 4173 гривень. Це 12 відсотків зростання у порівнянні з нинішнім роком. При цьому, вони тільки офіційну інфляцію закладають 8 відсотків. А неофіційна буде вдвічі більшою. У реальному вимірі не буде ніякого зростання, зарплата залишиться на рівні 120 євро, підрахував Ляшко.
При цьому політик зазначив, що в сусідній Польщі мінімальна зарплата зросла до 520 євро. Тому підвищення мінімалки в Україні навіть до 4,2 тис. грн не зупинить трудову міграцію, переконаний Ляшко. Люди продовжать масово виїжджати на заробітки за кордон.
 Президент говорить, що зарплата 4,2 тисячі гривень це відхід від дешевої робочої сили. Це наскільки чиновники відірвані від реалій, щоб таке говорити. Коли вони в останній раз до магазинів ходили? В аптеку? На базар? Хтось із них знає, що проїзд в метро вже 8 гривень коштує? А людині двічі-тричі на день потрібно їздити, це тільки на транспорт піде 500600 гривень на місяць. Тому ми вимагаємо, щоб мінімальна зарплата в бюджеті-2019 була не менш ніж 6 тисяч гривень. В іншому випадку ми не виберемося з бідності і не подолаємо трудову міграцію. Люди повинні гідно заробляти в рідній країні, зазначив політик.
А слідом за підвищенням мінімалки потрібно провести перерахунок пенсій, впевнений Олег Ляшко. У першу чергу чорнобильцям, військовим і колишнім колгоспникам, які залишилися незаслужено ображеними.
 Підвищення мінімальної зарплати дасть додаткові надходження до Пенсійного фонду 40 мільярдів гривень. Цей ресурс можна направити на перерахунок пенсій для колгоспників, чорнобильців, військовослужбовців, інших категорій пенсіонерів. Сьогодні майже 4 мільйони пенсіонерів отримують мінімальну пенсію 1,5 тисячі гривень на місяць. Виконання вимог Радикальної партії дасть можливість підняти пенсію для цих людей мінімум на тисячу гривень з нового року, зазначив лідер Радикальної партії.
Радикальна партія, в свою чергу, пропонує економічний план, який дозволить досягти 710% зростання економіки щорічно.
 Ключове зміни до Конституції, зміна монетарної політики Національного банку, дешеві кредити, зробити фермерів, а не латифундистів, головними господарями на землі. Президент хвалиться інвестиційним бумом у країні. У чому полягає цей інвестиційний бум? У тому, що араби скупили за 200 мільйонів доларів 300 тисяч гектарів землі в Україні? Це менше тисячі доларів за гектар. Або інвестиційний бум це те, що меблевий магазин відкривають на околиці Києва? Вони хваляться цим замість того, щоб створювати робочі місця, вливати кошти у відновлення деревообробки та захист власного лісу. Зніміть рожеві окуляри, немає буму, є, на жаль, відсутність економічного розвитку і відсутність перспективи. Я пропоную політику, яка дасть перспективу, яка дасть можливість розвиватися, а не жебракувати, підкреслив лідер РПЛ.

Читать польностью: https://gazeta.ua/articles/politics-news...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

На Херсонщині поліція вилучила наркотики на понад 400 тисяч гривень 0 0 0
Полицейские "крышевали" торговлю радиоактивной рыбой из зоны ЧАЭС 0 0 0
В G7 верят, что выборы президента будут "по-настоящему конкурентными" 0 0 0
В конкурсе Нацагентства по розыску и управлению активами на должность управляющего "Межигорьем" пока не подался никто 0 0 0
Омелян: Мы нашли нормальный формат отношений с "Укрзалізницею", и думаю, что в тандеме Гройсман-Кравцов-Омелян туалет на вокзале Николаева отремонтируют 0 0 0
Минфин привлек в госбюджет более 12 миллиардов гривен 0 0 0
На Херсонщині поліція вилучила наркотики на понад 400 тисяч гривень 0 0 0
До реєстру подано вже понад 665 тисяч декларацій, – НАЗК 0 0 0
"Смерть никого не волнует": Джемилев рассказал, как оккупанты уничтожили Крым 0 0 0
Есть контакт. Когда электромобили станут "народными машинами" в Украине 0 0 0